Shell Denizcilik'e katıldığınızda geleceğin dünyasının enerji talepleri üzerinde izinizi bırakabilirsiniz

Shell'de Denizcilik kariyeri, öncü teknolojiyle çalışmayı, yüksek güvenlik standartlarını korumayı ve tüm dünyadaki müteahhitlerle ilişkiler kurup bu ilişkileri yönetmeyi kapsar. Shell'in enerji sektöründe dünyanın en rekabetçi şirketlerinden biri olarak kalmasına yardımcı olmak için uzmanlıklarını ve sektör bilgilerini kullanacak yüksek performanslı denizcilik profesyonelleri arıyoruz.

Filo Yönetimi,Denizcilik Standartları ve Güvenceleri, Denizcilik Teknik görevleri ya da HSSE alanlarında dünya genelinde denizcilik uzmanlığınızı daha da geliştirebilecek ve ileri taşıyabilecek yönetim ve faaliyet fırsatları bulunuyor.

Shell Filo Görevlisi rolleri gemilerimizden birinde kariyerine başlayan ve kademe kademe yükselen denizcilik öğrencilerden daha deneyimli görevlilere kadar değişiklik gösteriyor.

Deneyimli görevliler

Görevlilerden oluşan global ekibimizin parçası olarak temel değerlerimizi paylaşacaksınız: dünyanın her yerindeki müşterilerimize emniyet, güvenilirlik ve maliyet yönetimi kapsamında kusursuz bir yönetim sunmak. Shell Denizcilik bünyesindeyken kariyerinizi Shell Filo ekibinde sürdürme fırsatı elde edeceksiniz.

ÖğrencileriDenizc

Shell denizdeki ve karadaki görevlerde uzmanlığınızı geliştirmekte kararlıdır. Proaktif denizcilik öğrencileri, petrol ve LNG taşıyıcılarından oluşan ve büyüyen filomuzda çalışmalarının etkisini görmenin yanı sıra kariyerlerini ileriye taşıma ve tecrübelerini geliştirme şansı elde edecekler.

%100 LNG ile çalışan dünyanın ilk mavnası

Dünyada bir ilk olarak Shell, Mart 2013'te sadece LNG ile çalışan bir tank mavnayı hizmete soktu. LNG ile çalışan ve Hollanda'da Peters Tersanesi'nde tasarlanıp yapılan mavna Greenstream, , yenilikçi güvenlik ve verimlilik özelliklerine sahiptir.

Örneğin Greenstream'in, geleneksel mavnalarda olduğu gibi tek bir büyük motoru olmak yerine gazla yanan dört adet küçük motoru vardır. Bu da gücün çeşitlendirilebileceği ve dolayısıyla yakıt tasarrufu potansiyelinin bulunduğu anlamına gelir. Buna ek olarak bu küçük motorlar, geleneksel mavnalara göre daha düşük frekansta çalışarak titreşimi ve gürültü seviyesini düşürür. LNG ile çalışan bu yeni mavna Hollanda, Belçika, Almanya ve İsviçre'de faaliyet gösterecektir.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.