Shell'deki Proje Mühendisleri, enerji sektörünün en öncü projeleri üzerinde çalışıyor.

Shell’in Proje Mühendisleri enerji sektörünün geleceğine şekil vermek için işbirliği yapıyor, biz de en üst düzeyde kabiliyete sahip bu yetenekleri aramızda görmekten gurur duyuyoruz. Shell'in global mühendislik projelerinin ölçeği ve hedefi - gazdan sıvıya dönüşüm tesisleri, yüzer sıvılaştırılmış doğalgaz projeleri ve açık deniz sondaj ve üretim platformlarına kadar - sektörün başka hiçbir yerinde mevcut değildir.

Global uzmanlık

Shell’in Proje Mühendisleri kendi kariyerlerinin her aşamasında, farklı ülkelerde, farklı kültürlerden gelen çalışma arkadaşlarıyla birlikte milyar dolarlık öncü projelerde inovasyon ve teknolojik yenilik üzerinde çalışırlar.

Birinci günden itibaren süreklilik arz eden başarımızın önemli bir parçası olacaksınız. En iyileri işe alıyoruz,bu nedenle projelerinizde erkenden sorumluluk sahibi olacaksınız. Bu arada, Entegre Proje Yönetimi Sistemimiz (iPMS) üzerinde çalışarak operasyondan değerlendirme aşamasına kadar en üst ölçekte projelerin emniyetli ve tutarlı bir biçimde uygulanmasına yönelik araçlara ve süreçlere erişeceksiniz.

Biz ne arıyoruz?

önde gelen profesyonellerinden bir şeyler öğrenmek ve onların yanında çalışmak isteyen; azimli ve kendinden emin Proje Mühendisleri arıyoruz. Dikkat çekici bir profesyonel deneyime sahip, her şeyden önce emniyete değer veren, uluslararası standartlarda düşünebilen, ve farklı kültürlerle ilişki kurabilen, üst düzey teknik yetkinliklere sahip adaylarla iletişime geçmek istiyoruz.

Her düzeyden Proje Mühendislerini ve Proje Yöneticilerini, dünya çapında kabul gören yetkinlik programımıza paralel olarak tam potansiyellerine ulaşacakları şekilde, sertifikalı Shell Proje Akademisi'nde geliştiriyor ve eğitiyoruz.

İnovasyonunön saflarında

Proje Mühendislerimiz sektörün öncüleridir. Çığır açan en büyük projelerimizden üçü olan Pearl GTL, Prelude FLNG ve Perdido'yu ele alalım. Örneğin Katar'daki Pearl GTL, doğal gazın kerosen, madeni yağ ve daha temiz yanan yakıtlara dönüştürülmesi alanında dünyanın en büyük fabrikasıdır.

Perdido, Meksika Körfezi'nin 2.450 metre derinliğine demir atmış olan, dünyanın en derin açık deniz petrol sondaj ve üretim platformudur. 

Bu arada Prelude, dünyanın ilk yüzer sıvı doğal gaz projesi olacaktır. 

Her biri kendi teknolojisinin öncüsüdür ve sektörde daha önce hiç görülmemiş yeniliklerin hayata geçirilmesini gerektirmektedir. Proje Mühendislerimiz ve Proje Yöneticilerimiz bu gelişmelere ve personelleri olan binlerce vasıflı mühendise öncülük ederek emniyetli ve verimli biçimde işletilmelerini sağlamaktadırlar. 

Her proje geleceğimiz için bir yol açmaktadır. Shell'de Proje Mühendisliği kariyeri heyecan vericidir, yenilikçidir, tatmin edicidir ve enerji sektöründe etki yaratma şansını size verir.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.