TaCIT profesyonellerimiz, enerji sektöründeki en yenilikçi Bilgi Teknolojilerini kullanarak çalışır.

Shell’in öncü TaCIT ekibi, sınırları en çok zorlayan bölümlerimizden biridir ve teknik BT ile teknolojiyi ve mühendislikteki ilerlemeleri bir araya getirir. TaCIT'teki uzmanlarımız, iş görevlerinde rafineri optimizasyonu, kuyu otomasyonu ve sismik verilerin derlenmesi, yorumlanması ve haritada eşleştirilmesi dahil ileriye yönelik çözümler keşfetmek için BT, iş, bilim ve teknolojiyi bir araya getirmekteler.

Shell teknik yönden daha da ileri çalışma biçimlerine doğru yol alırken farklı uzmanlık alanlarında yaratıcı düşünenlere ihtiyacımız var. Bütün bir değer zincirinde teknoloji gelişiminin temposunu artırabilecek, küresel çözümler getirebilecek ve müşteriler ile partnerlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yenilikçi bireyler arıyoruz.

Adaylarda ne arıyoruz?

TaCIT, teknik tabanlı işlerimizin entegrasyonu yoluyla BT inovasyonunu ileri taşıyor ve böylece sadece kanıtlanmış bir dizi teknik becerisi olan üst düzey yeteneklere değil ama aynı zamanda farklı teknik alanlarda uzmanlıkları olan yenilikçi bireylere ve karma becerileri, güçlü deneyimi olan iş uzmanlarına ihtiyaç duyuyoruz.  

TaCIT, Jeobilimciler, Jeofizikçiler, Jeologlar, Jeomekanik Teknisyenleri, Üretim Jeologları, Üretim Sismologları, Su Kaynakları Mühendisleri ve Jeolojik Bilgi Yönetimi Analistleri havuzundan en iyi zihinleri birbiriyle bütünleştirir. Shell içinde sürekli bir arayış içerisindeyiz fakat aynı zamanda rekabetçi gücümüzü ve yenilikçi potansiyelimizi korumamıza yardımcı olmaları için diğer şirketlere, akademi kuruluşlarına ve sektörümüzün içindeki veya dışındaki uzmanlarla da ilgileniyoruz.

Teknik işlerimizin tüm alanlarını bütünleştiren, çok yönlü ve işbirliğine dayalı bir ekibin parçası olarak çalışma yeteneği mutlak şekilde istenenler arasındadır. Bununla birlikte Shell'in belirgin bir etki yapabileceği inovasyonları sadece BT dahilinde değil işlerimizin tamamında geliştirme fırsatlarını tespit edebilecek, yaratıcı adaylar arıyoruz. Buna karşılık kariyerinizi geliştirmeniz için örnek eğitim programları ve fırsatları sunuyoruz.

Yöneticimizle tanışın

Projeler ve Teknoloji Başkan Yardımcısı ve CIO Amy Suhl, TaCIT'i, Shell'in işlerinin enerji sektöründe kendisine net avantaj sunan bir parçası olarak görüyor. 

“Yaptığımız bazı şeyler gerçekten harika” diye anlatıyor. “Diğer şirketlerin sadece hayal ettiği şeyleri yapabilme yeteneklerimiz var.”

Başarısının anahtarının sadece Shell'in sürekli yeni teknolojiler geliştirmesi değil mevcut olanlar için yeni kullanımlar bulması olduğunu ifade ediyor. 

“Hiç aklınızdan geçmeyen şeylerde teknolojinin nasıl kullanılabileceğinin yollarını arıyoruz” diyen Amy, Shell'in emniyetli ve verimli incelemeler yapmak için insansız hava araçlarının (İHA'lar) nasıl kullanılabileceğini halen araştırdığını açıklayarak sözlerine devam ediyor.

TaCIT ve işlevsel BT'nin geniş ölçekli rolünü özetleyecek olursak Amy, bunların nerede olursak olalım elimizdeki cihazla ihtiyaç duyduğumuz hızda bilgi sağladığını söylüyor. Shell'i yeni ve inovasyoncu bir geleceğe götürecek olan temel konulardan biri de budur.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.