Shell HSSE ve SP iş birimi, tüm dünyadaki işlerimizi ve operasyonel uygulamalarımızı etkiliyor.

Shell'de HSSE ve SP iş birimi, kariyer gelişimine yönelik dünya çapında fırsatların yanı sıra iş yaşam dengesi geliştirmek için bir dizi fırsat sunuyor. Güvenilir ve destekleyici iş arkadaşlarından oluşan, tutkulu ve işbirliğine önem veren bir takımda çalışmaktan keyif alarak operasyonlarımızda fark yaratan bir ekibin parçası olacaksınız.

Emniyet 

Süreç emniyeti görevleri, tesislerimizin her zaman iyi tasarlandığından, güvenle işletildiğinden ve gerektiği gibi bakımının yapılıyor olduğundan emin olunmasını içerir. Yaşına veya konumuna bakmaksızın bütün kaynaklarımızın, iç standartların ve ilgili hukuki gerekliliklerin de üzerinde bir şekilde işletilmesini amaçlıyoruz.

Çevre

Çevre ile ilgili görevler, Shell'in operasyonlarının bizi çevreleyen dünya üzerindeki etkilerini azaltmanın yollarını bulmayı içerir. Shell Çevre profesyonelleri, yeni teknolojilerin hayata geçirilmesinden harici paydaşlarla işbirliğine ve sahadaki kazaların önlenmesi için yorulmadan çalışmaya kadar uzanan operasyonlarımızın tamamını etkileyen projeler üzerinde çalışıyor.

Sağlık

Shell Sağlık iş birimi, çalışanlarımızın, müteahhitlerimizin ve komşularımızın sağlığını korumak ve geliştirmek için çalışıyor. Bundan ötürü İş değerlendirmelerine Uygunluğu, tıbbi gözetimi, İlkyardımı ve tıbbi acil durum tepkisine hazırlığı ve planlamayı içeren sorumluluklar üstlenecek olan destekleyici ve disiplinli insanlara ihtiyacımız var.

Kurumsal Güvenlik

Kurumsal Güvenlik (CS) çalışanlarımızı, mal varlığımızı, itibarımızı ve hassas bilgileri korur. Shell’in kurumsal profesyonellerden oluşan global ağı, yeni girişimlerin ilk aşamalarında uygulama desteği sağlar ve kamu kurumlarıyla, ticari güvenlik sağlayıcılarla ve sektör muadilleriyle kalıcı ilişkileri devam ettirir.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.