Shell İnsan Kaynakları, iş faaliyetlerimizi daha verimli hale getirmemizde büyük önem taşır

Shell'de İnsan Kaynakları çok boyutlu bir disiplindir - değişim yönetimine destek sağlar; ekip gelişimi programları oluşturur ve uygular; personel planlaması projelerine öncülük eder ve Shell içinde çeşitliliği, kapsayıcılığı teşvik eder. İnsan Kaynakları, enerji sektöründe uluslararası bir ortamda çalışma ve tatmin edici bir kariyere başlama şansı sunuyor.

İş süreçlerimizi ve sistemleri öğrenirken iş başında eğitimlerden faydalanacak ve farklı deneyimlere sahip profesyonellerden oluşan iletişim ağına erişim hakkına sahip olacaksınız. Standartların dışında düşünmenize yardımcı olacak bir düşünce tarzına sahip olacak ve işle ilgili karmaşık sorunları ele alacaksınız. Shell'in genelinin ve İnsan Kaynakları ekibinin dünya genelinde tutarlı olarak sürdürdüğü profesyonel mükemmelliğe etki edecek projelerde yer alma şansı elde edeceksiniz.

Yöneticilerimiz ile tanışın

Amerika Perakende ve Global Pazarlama İnsan Kaynakları Müdürü Tessa de Mönnink-van Westrenen için Shell'deki kariyerini tatmin edici kılan şey yaptığı işin çok yönlü ve uluslararası nitelikte olması. “Çok yönlü bir kariyer yolum oldu” diyor. “Beni cezbeden de bu.” Heyecanımı kaybetmek istemiyorum.”

Tessa, en çok gurur duyduğu anlardan birini Malezya'da Global İşe Alım Müdürü olarak çalışırken her bir ülkenin adaylarını kendi yerel yetenek havuzundan seçmesi yerine adayların global düzeyde işe alındığı yeni bir işe alım süreci projesini tamamladığında yaşamış. “Bu beni gerçekten iyi hissettiriyor” diyor, “Çünkü, global ajandaya etki edebiliyorum.”

Tessa Shell’in ve çalışanlarının başarısında üst düzey yöneticilerle ve yönetim ekibi ile birlikte çalışanlara da 'masada yer' alma şansı veren bu açık ortamın önemli olduğunu söylüyor. “Kendi kaderinizi kendiniz çizmeniz gerekiyor.”

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.