Potansiyelinizi Shell ile keşfedin

Meraklı, tutkulu ve maceracı mısınız? Öncü müsünüz? Öyleyse bırakın, öne çıkan vasıflarınız Shell ile etki yaratsın.

Kendi kariyer yolunuzu çizme ve gerçek potansiyelinizi keşfetme gücü elde edeceksiniz. Çok yönlü bir grup insanla birlikte öğrenme ve ilerleme fırsatı bulacaksınız. İşbirliğini teşvik ediyoruz ve harika bir ekiple kuşatılmanın yaratıcılığınızı zenginleştireceğine ve harika fikirlere ilham vereceğine inanıyoruz.

Sürekli inovasyon

Dünyanın en büyük gazdan sıvıya dönüşüm fabrikası Pearl GTL'den dünyanın yüzer nitelikli ilk sıvılaştırılmış doğalgaz platformu Prelude FLNG'ye kadar pek çok dünya birinciliğimiz bulunuyor.

Bunlar sadece mühendislik başarıları değil. Bunlar gelişim sağlamayı içtenlikle ödüllendiren, yeni düşünüş ve çalışma biçimleri araştırmak için sürekli teşvik göreceğiniz bir kurumun ürünleri. Kariyerinizin her aşamasında önünüzde uzanan mükemmel mentörlük ve öğrenim etkinliği fırsatlarıyla sürekli eğitim ve gelişim içinde bulunmanıza yönelik taahhüdümüzün altında da aynı ruh yatıyor.

Global marka değeri

Aynı zamanda dünyanın en iyi tanınan markalarından biriyiz. 70'ten fazla ülkede 92.000 civarında çalışanımız ile, çok az rekabet görebileceğimiz bir ölçekte faaliyet gösteriyoruz.

Tüm dünyadan önde gelen profesyonellerle birlikte çalışma fırsatına sahip olacak, deneyiminizi büyük ölçüde zenginleştirecek uzmanlık ve bakış açıları paylaşacaksınız.

Büyük zorluklar – daha da büyük fırsatlar

Meydan okuma ölçeğimiz inanılmaz biçimde heyecan vericidir. Global enerji talebi hızla artıyor ve Shell olarak dünyanın her yerinde daha iyi bir enerji geleceği inşa etmeye yönelik akıllı çözümler geliştirmekte kararlıyız.

Bu nedenle dikkat çeken kişilerin bize katılması arayışındayız. Yeni çalışma biçimleri deneyecek ölçüde meraklı, sınırları zorlamaya yetecek kadar maceracı ve fikirlerini ileri taşıma kararlılığı olan kişiler.

Profesyonellerde daha fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Deneyimli Profesyoneller için başvuru süreci

Deneyiminize ve vasıflarınıza uyan açık pozisyonları keşfedin ve online başvuru yapın.