Üretim Operatörleri, Shell'in petrol ve gaz üretiminin merkezinde yer alırlar.  Tüm dünyada çalışanlarımız Operasyon Birimlerimizden birinin tesislerinde günlük petrol ve gaz üretiminde çalışıyorken görülebilir.   Bu görev aynı zamanda yeni petrol ve gaz tesislerinin işletmeye alınmasını ve çalıştırılmasını da içerir. Çalışanlarımız, gelecekteki tesislerimizin güvenli ve optimal bir şekilde işlemesini güvenceye almak için yeni projelere ve saha geliştirme planlamalarına destek sağlıyorlar. 

Üretim Operatörü olarak aşağıdaki uzmanlık alanlarından birinde veya daha fazlasında çalışacaksınız: saha operasyonları, programlama (ürün hacimlerinin kısa süreli optimizasyonu), entegre faaliyet planlaması (farklı disiplin faaliyetlerini ve kaynaklarını optimize etmek için), hidrokarbon bilgi yönetimi veya gerçek zamanlı faaliyetler.

Üretim faaliyetleri global disiplin başkanıyla tanışın

Andy Jackson, Global Disiplin Başkanı unvanını taşır ve Hollanda, Rijswijk'te yerleşiktir.

“2.000'den fazla profesyonelden oluşan global ve büyük bir disipliniz.  İş üzerindeki etkimiz ciddi ölçüdedir. Çalışanlarımızın çoğu, kömür aynasında iş yapar veya her gün üretimin güvenli ve verimli olmasını sağlamak için çalışanları destekler. Üretim Operatörleri, tesisin yaşam döngüsünde kavramsal mühendislik girdisinden tasarım, yapı, işletmeye alma, faaliyet ve terk aşamaları dahil tüm aşamalarına katılırlar.  Bunu 25 ülkede yapıyoruz.  Üretim Operasyonları, tesislerin nöbetçileridir;bu günlük üretim hacimlerinin optimize edilmesini ve tesislerimizde çalışan kişilerin bunu güvenlikli bir biçimde yapmasını sağlamak için tesisi çalıştırmakta olduğumuz anlamına gelir. 

Saha faaliyetlerindeki görevler, ekiplerin liderliğine imkan tanırken diğer görevler ciddi ölçüde etki yaratma becerisi gerektirir.  Operasyon birimi olarak ağdaki örümceğiz, temel performansı optimize etme kabiliyetine sahip mücadeleciler olabilmek maksadıyla diğer departmanların işlerini anlamak için onlarla işbirliği içinde çalışıyoruz.” 

Bağlantı kuracağınız kilit alanlar şunlardır:

  • Mevcut kuyuların ve tesislerin yüksek bütünlük standartlarında işletilmesi ve bakımlarının yapılması,
  • Güvenlik ve çevre konularına güçlü bir biçimde odaklanarak günübirlik faaliyetlerin yönetilmesi,
  • Günübirlik faaliyet önceliklerinin uzun vadeli stratejik hedeflerle dengelenmesi,
  • Saha geliştirme planlaması ve proje desteği,
  • Başlıca Projeler ve mevcut sahalar için lojistik,
  • Petrol ve gaz sahası faaliyetleri dahilinde sözleşmelerin ve yüklenici performansının yönetilmesi.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.