Üretim Kimyası, Shell'in petrol ve gaz üretiminin merkezinde yer alır.  Dünya genelinde çalışanlarımız, yeni ve heyecan verici projelerin geliştirme aşamalarında proje ekiplerinde yer alırlar. Ayrıca kimya laboratuarlarının yönetimini de içerecek şekilde operasyon birimlerimizden birinde kuyu yapımını ve yüzey üretim faaliyetlerine destek olurken de görülebilirler.  

Üretim kimyagerleri aynı zamanda yeni sel baskını, EOR (polimer, yüzey etkin maddeler ve solventler dahil), yeni çimento ve şişirme elastomerleriyle geliştirilmiş yalıtım teknikleri, su/gaz kesiciler, asit stimülasyonu ve çatlak işlemleri dahil ilgi çekici yeni teknolojiler üzerinde çalıştıkları İnovasyon, Araştırma ve Geliştirme merkezlerimizde de görev alırlar. Üretim Kimyası disiplini ayrıca Sağlık, Emniyet ve Çevre bakımından maruz kalınan zararı azaltmaya yönelik net bir hedefle kimyasal ürünlere ve atık yönetimine de katkı sağlar.

Üretim kimyası global lideri ile tanışın

Colin Davidson, Global Disiplin Lideri unvanını taşır ve Hollanda, Rijswijk'te yerleşiktir.

Disiplin olarak operasyon üzerindeki etkimiz ciddi boyuttadır. Önde gelen yeni projelerin uygulama süreçlerinde baştan sona; su kaynaklarından rafineriye kadar petrol ve gaz üretimi sistemlerine kimya çözümleri sunuyoruz.

Shell Şirketler Grubu, uluslararası alanda kariyer imkanları sunuyor ve biz de aramıza katılacak petrol sahası kimyasının bir veya daha çok alanında deneyimi olan petrol sahası kimyagerleri arıyoruz. Sizinle buluşmayı ve Shell Üretim Kimyası disiplinine dahil etmeyi iple çekiyorum.”

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.