Bakım, Güvenilirlik ve Revizyon profesyonelleri dünyanın her yerinde çalışıyor.

Bakım, Shell'in küresel rekabet gücüne etki eden yaşamsal bir unsurdur. Bakım Mühendislerinden oluşan geniş ve çok yönlü ekibimiz, hem kara hem de açık denizlerdeki petrol ve gaz üretim tesislerini, rafinerileri ve kimyasal sahaları destekleyecek uzmanlığı sunuyor.

Varlık bakımı

Kurulumlarımızın teknik performansını optimize etmek için sonuçlarımızı geliştirmeye yardımcı olacak kabiliyetli ve azimli Varlık Yönetimi Mühendisleri arıyoruz.

İşbirliğine dayalı iş etiği, sağlam teknik bilgi ve sorun çözme becerisi gerektiren görevlerde çok farklı disiplinlerden mühendislerle yakın çalışacaksınız. Sorumluluklarınız işletim varlıklarımızın güvenliğini ve çevresel bütünlüğünü korumayı ve Shell'in küresel piyasada rekabet etmesine imkan veren, etkin maliyetli çözümler sunulmasına teknik destek sağlamayı içermektedir.

Bakım ve revizyon

Ekipmanımızın bakımı, temel bir saha faaliyetidir ve Shell'de operasyonel mükemmellik sağlamanın temel bir unsurudur.

Hem planlanan işletimler hem de revizyonlar sırasında varlıklarımızda bakım yapılmasına destek olacak yetenekli mühendisler arıyoruz. Dünya genelindeki lokasyonlarımızdan herhangi birinde mükemmelliğe ulaşmak için her gün gerçekleştirdiğimiz bakım görevlerini destekleyecek yapılandırılmış ve organize bir iş yaklaşımına sahip olmanız gerekmektedir.

Güvenilirlik

Güvenilirlik, faaliyetlerin çevreye yönelik etkiyi asgariye indirecek şekilde istikrarlı, emniyetli, verimli ve düşük maliyetli olmasını güvenceye almak için hayati önem taşır.

Shell, lokasyonlarında güvenilirlik performanslarının maksimize edilmesine yardımcı olacak; izleme, bakım ve yatırım stratejileri geliştirecek kabiliyetli, sorun çözen, teknik profesyonellere ihtiyaç duymaktadır.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.