Lojistik uzmanları, Shell operasyonlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Denizcilik, havacılık, kara taşımacılığı, ikmal üssü ve atık yönetimi faaliyetlerinde yer alabilirler. Dünya genelinde çalışanlarımız tropik, çöl ve kutup şartları da dahil olmak üzere uzak yerlerde çok kültürlü lojistik ve operasyon ekipleri bünyesinde çalışarak (karada, açık denizde, konvansiyonel ve konvansiyonel olmayan) çeşitli müşterilerin lojistik ihtiyaçlarını karşılamaktan sorumludurlar.

Global Disiplin ve Lojistik organizasyonunun başkanıyla tanışın

David Taylor Global Disiplin Başkanı unvanını taşır ve Hollanda, Rijswijk'te yaşamaktadır.

Yaklaşık 400 Lojistik profesyonelinden oluşan bir iş birimi olarak hedefimiz, doğrudan iş kolları ile birlikte çalışarak güvenli ve verimli lojistik faaliyetleri sağlanmasını güvenceye almaktır. Kilit görevler:

  • Operasyonel uygulama, HSSE ve sözleşme yönetimi, entegre faaliyet planlaması, bütçe ve maliyet yönetimi, Logistics BT sistemlerinin yönetimi dahil lojistik hizmet sağlanması,
  • Lojistik planlarının, sistemlerinin ve politikalarının geliştirilmesi ve/veya uygulanması,
  • Kusursuz devreye alma ve operasyon mükemmelliği sağlamak için Proje Uygulama ve Operasyonel Hazırlık,
  • Acil durumlarda ve petrol sızıntılarında Lojistik planlaması,
  • Dahili ve harici irtibat kişileriyle ilişkilerin sürdürülmesi.

Lisans derecesine sahip, açık deniz ve/veya karadaki Lojistik faaliyetlerinde deneyimi olan Lojistik personeli arıyoruz. Proje, arama, sondaj ve/veya üretim lojistiğinde uzmanve daha üst seviyede vasıflara sahip olmanızı, bunları Arama ve Üretim iş birimine yönelik geniş bir bakış açısı ile ele almanızı bekliyoruz. Sağlık, Emniyet, Güvenlik ve Çevre (HSSE), operasyonel uygulama ve müteahhit yönetimi becerilerine; gelişmiş iletişim, insan yönetimi ve liderlik becerilerine sahip olmalı; bunların yanı sıra karmaşık paydaş ilişkilerini yönetebilmeli ve ekibinizin niteliklerini geliştirme konusunda istekli olmalısınız".

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.