Shell'de Petrofizik kariyerinizde, (Mühendislik, Jeoloji ve Jeofizik dahil) çok farklı disiplinlerden gelen sektör öncüsü uzmanlarla birlikte çalışarak Arama ve Üretim işlerimiz üzerinde önemli bir etki yaratma fırsatı elde edeceksiniz. En son teknolojilerden faydalanan Shell Petrofizikçileri Jeolojik Harita Eşleştirme, Uzaktan Algılama ve Sismik Takip gibi alanlarda doğrudan etki yaratırlar.

Tüm dünyada yeni rezervler aramanın yenilikçi yollarını geliştirmeye yardımcı olacak tutkulu ve yaratıcı bireyler arıyoruz. Adayların teknik deneyimlerinin yanı sıra ileri düzey Petrofizikte sözkonusu olan karmaşık bilim ve teknolojiyi anlayabiliyor olması gerekmektedir.

Kariyerinizi enerji sektörünün en tepesine taşımaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış birtakım eğitim programlarına katılacaksınız. Hedeflerinize paralel gelişim fırsatlarına sahip olmanın yanı sıra dünyanın lider enerji şirketlerinden biri olarak kalmamıza ve hedeflerimize ulaşmamıza da eşzamanlı olarak katkı sağlayacaksınız.

Shell'de çalışmanın faydaları hakkında bilgi edinin.

Gumusut-Kakap

Gumusut-Kakap sahası, Shell'in Malezya'daki ilk derin su işidir ve açık deniz sularında 1.220 metre derinlikte yer alır. Bu saha, denizaltında 19 adet kuyu kullanılarak geliştirilmiştir ve bir boru hattı üzerinden Sabah, Kimanis'teki petrol ve gaz terminaline petrol ihraç etmektedir.

Projenin boyutu ve kapsamı gözönünde bulundurulduğunda mühendislerimiz ve Petrofizikçilerimiz, güvenli ve verimli çıkarım yöntemleri geliştirme konusunda zorluklarla karşılaşmışlardır. Gumusut-Kakap gibi sahalar, dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden birinde etkili bir kariyer geliştirmek isteyen mükemmel Petrofizikçilere ihtiyaç duyuyor.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.