Shell Ticari Yakıtlar olarak çeşitli sektörlere benzin ve dizel ürün tedariğimizin yanında ısı ve enerji ihtiyaçlarına cevap verebilmek için fuel oil, kalorifer yakıtı, gazyağı kategorilerinde de ürünler temin etmekteyiz.

Uzman saha ekibimiz, geniş ve etkin bayi ağımız ile Türkiye’nin her noktasına Shell standartlarında hizmetimizi ulaştırıyor; çözüm ortağı ve enerji danışmanı anlayışıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Daha fazla bilgi için

Shell Ticari Yakıtlar Hakkında

Shell Ticari Yakıtlar olarak dünya genelinde 18’den fazla ülkede, 5.000’den fazla müşterimize inşaat, taşımacılık, madencilik, petrol arama ve üretim ile şehir içi deniz taşımacılığı gibi farklı iş alanlarında taşıma ve endüstriyel tüketime yönelik yakıtlar tedarik ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Shell & Turcas olarak emniyetli ikmal operasyonlarımız, yaygın ve etkin bayi ağımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

öne çikan içerik

Hakkımızda

70'ten fazla ülkede ortalama 86.000 çalışanımızla küresel bir enerji ve petrokimya şirketler grubuyuz.

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimiz hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında aşağıdaki telefon numaralarından Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilmektedirler.

Etkinlikler

Etkinliklerimiz ve onlineforumlarımız enerjinin geleceğini tartışmak üzere kamu, iş dünyası, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarından uzmanları bir araya getiriyor.