Hizmetlerimizle Nasıl Fark Yaratıyoruz:

  • Emniyet her zaman önceliğimizdir. İSEÇ (İş Sağlığı, Emniyet Çevre) kurallarına uygun iş anlayışıyla hareket ederken, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin de bu yönde gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.
  • Yaratıcı ve müşteri odaklı pazarlama araçlarımız ile özel ürün ve iş çözümlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
  • Bayilerimizin potansiyel toptan akaryakıt müşterilerine daha kolay ulaşmaları, onların ihtiyaçlarını anlamaları, farklı sektörlere yönelik bilgilere ulaşabilmeleri için profesyonel destek veriyoruz.
  • Deneyimli ve dinamik ticari satış ekibimizle, iş ortaklarımızın satışlarını arttırmalarına ve mevcut müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermelerine destek oluyoruz.
  • Türkiye’de her noktaya yakıt tedarik edebilecek güçlü bir tedarik zinciri ve depo potansiyeline sahibiz.
  • Shell FuelSave Diesel gibi ürünlerimizle, müşterilerimizin yakıt tasarrufu sağlamalarına ve bakım maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyoruz. Otomotiv üreticileri ortak çalışmalar yürüterek, ürünlerimizi test ediyor ve geliştiriyoruz. Bu çalışmalara bir örnek vermek gerekirse Daimler, “Actros Euro V” ve “Actros Euro VI” kamyon modelleri için 2011 yılında gerçekleştirdiği yol testlerinde, özel tedarikçisi Shell’in yakıt ve yağ ürünlerini kullanarak, 2008 yılında kırdığı dünya rekorundan daha iyi tasarruf sonuçları elde ettiğini söyleyebiliriz.
  • Bayilerimiz ile birlikte çalışarak, hem global tecrübemizi kendileriyle paylaşıyor, hem de onların yerel tecrübelerinden faydalanarak müşterilerimize daha fazla değer katıyoruz. Konusunda uzman, piyasa ihtiyaçlarını bilen aktif saha satış ekibimizle toptan akaryakıt bayilerimizi destekliyor, eğitimlerini sağlıyoruz.
  • Gücümüzü markamızdan, teknolojiye yaptığımız güçlü yatırımlardan ve yetenekli insan kaynağımızdan alıyoruz.

Daha fazla bilgi için

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Shell & Turcas olarak; kaliteli yakıtlar, emniyetli ikmal operasyonlarımız, yaygın ve etkin bayi ağımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

İş Sağlığı, Emniyet, Çevre

Küresel bir şirket olarak, İş Sağlığı, Emniyet ve Çevre (İSEÇ) standartları tüm operasyonlarımızda önceliğimizde tuttuğumuz kurallardır.

İlgi çeken konular

Kalite Zinciri

Sizlere daima daha iyisini, daha kalitelisini sunmak için çalışıyoruz!

Akaryakıt Pompa Satış Fiyatları

Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.