Akaryakıt sektörünün en beğenileni yine; “Shell”

Ağu 18, 2021

Capital Dergisi tarafından gerçekleşen ve bu yıl 20’ncisi düzenlenen “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması”nın ödül töreni online olarak gerçekleşti. Birçok sektörün en beğenilen şirketleri ödüle layık görülürken Shell & Turcas, Türkiye’nin “En Beğenilen Akaryakıt Şirketi” seçildi.

Shell'e "En İyi Müşteri Odaklı Şirket" ödülü

Ağu 18, 2021

1923'ten bu yana Türkiye’de her zaman “ilk”leri gerçekleştirmeyi ve sektöre “ilham vermeyi” ilke edinen Shell, müşteri odaklı sürdürdüğü çalışmalar, dijitalleşme ve otomasyon alanında hayata geçirdiği örneklerle, Türkiye’de en iyi müşteri deneyimi yaratan şirketlerin ve dönüşüm projelerinin ödüllendirildiği TCXA21’de (Turkey Customer Experience Awards- 2021) “En İyi Müşteri Odaklı Şirket” kategorisinde Gümüş ödülün sahibi oldu.

Shell ReCharge Türkiye’de İlk Adımını E-Şarj ile Atıyor!

Ağu 18, 2021

Elektrik şarj istasyonlarına yaptığı yatırımlar ile bu alanda dünya genelinde öncü konumda olan Shell ile Türkiye’nin ilk ve en hızlı elektrikli şarj istasyonu ağı Eşarj önemli bir iş birliğine imza attı. Shell Recharge markasıyla İstanbul, Sapanca ve İzmir’de devreye alınan toplam dört istasyonda Eşarj altyapısı kullanılacak.

Shell ve ZUBİZU İş Birliklerinin 5. Yılında

Haz 18, 2021

Shell ve ZUBİZU, sayısı dört milyonu bulan ZUBİZU üyelerinin ilk günden bu yana büyük rağbet gösterdiği iş birliklerinin beşinci yılını, üyelerine daha fazla kazandırarak kutluyor. ZUBİZU üyeleri, 31 Temmuz’a kadar yakıt alımlarında daha fazla Smart puan kazanacak. Son dönemin markalar arası en uzun süreli ortak çalışmalardan biri olan iş birliği çerçevesinde bugüne kadar 500.000’den fazla kişi kampanyadan yararlandı.