Shop

Shell Kavacık İstasyonu, yüzde 70 oranındaki kadın çalışanı ile de Türkiye genelindeki istasyonlar arasında kadın istihdamının en başarılı lokasyonlarından biri olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda kadın Madeni Yağ Uzmanı ile kadınların akaryakıt sektöründe her işi yapabileceğini gösteren örnek bir istasyon olma özelliğini de barındırıyor.

Ayrıca Shell Kavacık istasyonu, Shell’in yeni Akıllı Tuvalet Konsepti ile misafirlerine hem konforlu ve hem de hijyenik bir mola olanağı sunuyor. Son olarak istasyonda bulunan, su geri dönüşüm sistemi ile jet yıkama için kullanılan suyun %96,5’i yeniden kullanıma kazandırılarak tekrar kullanılıyor. Böylece Kavacık İstasyonu “Daha az tüket, yeniden kullan, geri dönüştür” yaklaşımı ile atık yönetimine ve doğal kaynakların korunmasına da destek oluyor.

Turanlı: “Shell kalitesini, Kavacık ile buluşturmaktan mutluyuz.”

Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı, Kavacık İstasyonu'nunun Shell’in sektörde önce çıkan hizmetlerimizin bir çoğunu sunulduğu aynı zamanda kadınların akaryakıt sektöründe her işi yapabileceğini kanıtlayan bir istasyon olmasından dolayı önemsediklerini belirterek şöyle devam etti: "Her gün 1 milyondan fazla misafirimizi, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 1000’nin üzerindeki istasyon ağımızda misafir ediyoruz. Şimdi istasyon ağımıza Kavacık İstasyonunu ekledik. Bu istasyon yüzde 70 kadın çalışan oranı ile Shell'de Kadın Enerjisi'nin en başarılı örnekleri arasında yerini aldı. Kavacık ve çevresini Shell kalitesi ile buluşturmuş olmaktan mutluyuz.”