Motor indirmeye gerek kalmadan motor tertibatını nasıl optimize edeceğinizi, böylece hem paradan hem de zamandan nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenin

Shell LubeVideoCheck, motorun kendisini sökmeden silindir başlığı, vanalar, silindir duvarları ve pistonlar gibi erişilemeyen kısımlar dahil olmak üzere iç motorun ana parçalarını kontrol etmemizi sağlayan son teknoloji ürünü fiber optik bir araçtır. Yapmanız gereken tek şey erişim sağlamak için enjektörü, ya da akkor veya kıvılcımlı bujiyi çıkarmaktır.

Bu, tüm motor ve ekipman parçalarının maliyet etkin, verimli ve müdahalesiz bir şekilde denetlenmesinin yollarından biridir; böylece motor indirme ve aksama süresi ile ilgili süre ve masraflar en aza indirilir. Maliyetli mekanik bir hasar ortaya çıkmadan önce motorun durumunu değerlendirmenize ve olası arızaları saptamanıza imkan verir.

Shell LubeVideoCheck raporları ihtiyaçlarınıza göre özel olarak spesifikasyonlarınıza göre hazırlanır. Raporlarda sorunları, nedenleri ve gerekli işlemleri vurgulayan bir durum raporu bulunur.

Müşterilere yönelik hizmetler konusunda daha fazla bilgi

Shell LubeAdvisor

Uzmanlarımız, verimliliği artırmak ve işletmenizin maliyetlerini azaltmak için hangi yağı kullanmanız gerektiği konusunda size tavsiyede bulunabilir.

Shell LubeAnalyst

Bu erken uyarı sistemi, muhtemel yağ bozulmasını veya ekipman arızalarını ciddi bir hal almadan önceden tespit etmenize imkan verir.

İlginizi çekebilir

Size en yakın distribütörü bulun

Shell madeni yağ ve greslerini alabileceğiniz yerler.

Madeni Yağlar Ürün Portföyü

Doğru yağlayıcıyı kullanmanın, ekipman verimini maksimuma çıkarmakta, araç ömrünü uzatmakta ve duruş süresini azaltmakta nasıl önemli tasarruflar sağlayabildiğini keşfedin.

Teknik Bilgi Föyleri

Ürünlerimizle ilgili önemli teknik ve emniyet bilgilerini bulun.