Doğru yağlayıcıların kullanılması çalışmalarınızı önemli ölçüde iyileştirebilir

Shell LubeAdvisor, daima doğru zamanda doğru yağı kullanmanızı sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Ekipman ve taşıtlarınızın yağlama ve bakım uygulamasını iyileştirmenize, böylece verimliliği artırarak, duruşları sınırlayarak ve nihayetinde size rekabetçi bir avantaj kazandırarak önemli yararlar elde etmenizi sağlayabilir.

Shell LubeAdvisor hizmeti ofiste çalışan teknik yardım masalarından ve sahada çalışan yağlama teknisyenlerinden oluşan son derece eğitimli Shell teknik personeli tarafından verilmektedir. Buna ilaveten, kullanabileceğiniz bir dizi yardımcı ve kolay araç bulunmaktadır ve komple Shell LubeAdvisor hizmetiyle birlikte size çok çeşitli teknik ve uygulama bilgileri sağlamaktadır.

Shell LubeAdvisor

Web sitesi

Shell LubeMatch ve Shell LubeAdvisor web siteleri üzerinden 7/24 teknik yardım alınabilir

Eğitimli teknik destek

İster sahada olsun, ister telefonla, Shell teknik temsilcileri yağlamayla ilgili sorunlarınızın çözümünde size yardımcı olmaya ve yağlama ve ürünlerle ilgili sorularınıza cevap vermeye hazır

Ayrıntılı tesis değerlendirmesi

Sahada çalışan teknisyenlerimiz, yağlama ve bakım uygulamalarını iyileştirerek iyileştirme ve potansiyel maliyet tasarrufu yapabileceğiniz alanların tespitinde size yardımcı olmaya hazırdır.

Yağlama Klavuz Çalışmaları

Sahada çalışan teknisyenlerimizle, tüm yağlama ihtiyaçlarınızın, ihtiyaç duyulan ürünlerin ve tavsiye edilen bakım aralıklarının tespitine yardımcı olabiliriz

LubeAdvisor hakkında daha fazla bilgi alın

LubeAdvisor hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.  Shell ile çalışıyorsanız Shell LubeAdvisor'ı ziyaret etmek için aşağıdaki sekmeye tıklayın.

Shell LubeAdvisor'ı ziyaret edin

Müşterilere yönelik hizmetler konusunda daha fazla bilgi

Shell LubeAnalyst

Bu erken uyarı sistemi, muhtemel yağ bozulmasını veya ekipman arızalarını ciddi bir hal almadan önceden tespit etmenize imkan verir.

Shell LubeCoach

Daha iyi bir performans elde etmeniz için kapsamlı eğitim programı ile ekibinizi eğitiyoruz.

İlginizi çekebilir

Size en yakın distribütörü bulun

Shell madeni yağ ve greslerini alabileceğiniz yerler.

Madeni Yağlar Ürün Portföyü

Doğru yağlayıcıyı kullanmanın, ekipman verimini maksimuma çıkarmakta, araç ömrünü uzatmakta ve duruş süresini azaltmakta nasıl önemli tasarruflar sağlayabildiğini keşfedin.

Teknik Bilgi Föyleri

Ürünlerimizle ilgili önemli teknik ve emniyet bilgilerini bulun.