Daha iyi performans elde etmeniz için ekibinizi eğitmek

Yağlama, arıza ihtimalini azaltmada ve ekipman ömrünü olabildiğince uzatmada belirleyici bir rol oynayabilir. Bu da özellikle plansız iş duraklatmanın daha maliyetli olduğu durumlarda rahatlıkla rekabetçi avantaja dönüşür. Personelinizin ihtiyaç duyduğu tek şey doğru eğitimdir.

Shell LubeCoach, personelinize doğru yağın yararlarını sunma gücü vermek üzere özel olarak hazırlanan kaliteli bir eğitim programıdır. Kurs içeriği modülerdir ve sizin ve personelinizin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Ciddi saha tecrübesine sahip teknik uzmanlar tarafından verilen kurslar atölye bazlıdır ve Shell'in global ağında kazanılan know-how'dan damıtılan en iyi uygulama teknikleri konusunda derinlemesine pratik içgörüler sunar.

Shell LubeCoach eğitimi yoluyla çalışanlarınız tesisinizin günlük başarılı çalışmasında yağlamanın önemini tam olarak kavrayacak, daha uzun yağlayıcı ve ekipman veya parça ömrüyle sonuçlanan bilgiye dayalı kararlar vermek için ihtiyaç duydukları bilgileri kazanacaklardır.

Personelinizi, tam optimize bir yağlama planının potansiyel yararlarını kavrayacak, daha kalifiye bir ekiple yatırımınızdan maksimum getiriyi almanızı sağlayacak şekilde eğitin ve donatın.

LubeCoach hakkında daha fazla bilgi alın

LubeCoach hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.  Shell ile çalışıyorsanız Shell LubeCoach'u ziyaret etmek için aşağıdaki sekmeye tıklayın.

Shell LubeCoach'u ziyaret edin

Müşterilere yönelik hizmetler konusunda daha fazla bilgi

Shell LubeAdvisor

Uzmanlarımız, verimliliği artırmak ve işletmenizin maliyetlerini azaltmak için hangi yağı kullanmanız gerektiği konusunda size tavsiyede bulunabilir.

Shell LubeAnalyst

Bu erken uyarı sistemi, muhtemel yağ bozulmasını veya ekipman arızalarını ciddi bir hal almadan önceden tespit etmenize imkan verir.

Featured Content

Size en yakın distribütörü bulun

Shell madeni yağ ve greslerini alabileceğiniz yerler.

Madeni Yağlar Ürün Portföyü

Doğru yağlayıcıyı kullanmanın, ekipman verimini maksimuma çıkarmakta, araç ömrünü uzatmakta ve duruş süresini azaltmakta nasıl önemli tasarruflar sağlayabildiğini keşfedin.

Teknik Bilgi Föyleri

Ürünlerimizle ilgili önemli teknik ve emniyet bilgilerini bulun.