Neden kaydolmalısınız?

Shell Yetenek Topluluğu, Shell'in sizin uzmanlık alanınızdaki ilham veren kariyer fırsatları, ilgili haberler ve etkinlikleri hakkında bilgilenmenizin en iyi yoludur. Shell Yetenek Topluluğu’na kaydolarak bizimle bağlantı kuracak ve kendi becerilerinizi, ilgi alanlarınızı, istediğiniz kariyer yolunu ve bir yeni mezun mu yoksa kabiliyetli, deneyimli bir profesyonel mi olduğunuzu bize bildirebileceksiniz. Yetenek Topluluğumuzun parçası olduğunuzda uygun bir iş fırsatı olması halinde sizinle irtibat kuracağız.

Nasıl kaydolabilirim?

Bilgilerinizi girmek sadece birkaç dakikanızı alır; sonrasında uzmanlık alanınızla, ilgili haberlere ve etkinliklere dair mesajları almaya başlayabilirsiniz. Shell'deki bir işe alım görevlisi, uygun bir iş fırsatının olması halinde sizinle irtibata geçebilir.

Bilgilerim gizli tutulacak mı?

Shell size ait kişisel bilgileri sadece Shell Yetenek Topluluğu Veri Gizliliğini Koruma Politikası kapsamında kullanacaktır

Discover more with our FAQs

ÇEŞİTLİLİK, EŞİTLİK VE KAPSAYICILIK

Kendinizi geliştirebileceğiniz kapsayıcı bir kültür yaratmanın önemine inanıyoruz. Çeşitliliğin ve kapsayıcılığın Shell için neden önemli olduğunu keşfedin.

Kariyer’de daha fazlası

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.

Shell Mezun Programı

Shell'in heyecan verici ve farklılıklarla dolu dünyasını keşfedin. Neler yapabileceğinizi ve nerelere ulaşabileceğinizi görün.