Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 ürün fotoğrafı

yağlayıcılar

Tam sentetik motor yağı – Yüksek performanslı dizel motorlar için Shell'in en gelişmiş formülü

Günümüzün yüksek performanslı motorları, değişen ihtiyaçlara ayak uyduran ve motor performansını artırıp motor ömrünü uzatan bir motor yağına ihtiyaç duymaktadır. Shell'in,patentli Shell PurePlus Teknolojimiz ile doğal gazdan sentetik baz yağ üretimini geliştirmesinin nedeni budur.  

Shell Helix Ultra, motorların temiz kalmasına aktif olarak yardımcı olan ve eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile geliştirilen birinci kalite motor yağı yelpazesidir.  Aktif Temizleme Teknolojisi, Shell Helix'in her zaman ana odağı olmuştur. Eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile başlamak, ürünün çok daha yüksek temizleme ve koruma düzeyleri sağlamasını mümkün kılar.

Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 şunları sağlar:

  • Çamurlaşmaya karşı üstün koruma – 1
  • Yüzeyleri aşınmaya karşı koruyarak ve yanma sonucu oluşan korosif asitleri etkisiz hale getirmeye yardımcı olarak motor ömrünün uzatılmasını sağlar
  • Üreticinin tavsiye ettiği en uzun yağ değişim aralıklarında bile üstün koruma ve temizlik

 

Spesifikasyonlar: API CF; ACEA A3/B3, A3/B4; BMW LL-01; MB onayı 229.5, 226.5; VW 505.00; Renault RN0710. Fiat 955535.Z2 gereksinimlerine uygundur

1 0W-40 kullanılarak yapılan Sekans VG tortu test sonuçlarına dayalı olarak

Ürün portföyümüzden aracınıza özel bir tavsiye almak için lütfen ücretsiz online yağ tavsiye aracımız Shell Lubematch’e bakın.

Öne çıkan içerik

Aracınız için doğru yağı bulun

Aracınıza doğru yağını bulmak için Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.