Shell Helix Ultra 5W-40 ürün fotoğrafı

yağlayıcılar

Tam sentetik motor yağı – Yüksek performanslı motorlar için Shell'in en gelişmiş formülü.

Günümüzün yüksek performanslı motorları, değişen ihtiyaçlara ayak uyduran ve motor performansını artırıp motor ömrünü uzatan bir motor yağına ihtiyaç duymaktadır. Shell'in, sentetik baz yağ üretiminde kullandığı patentli Shell PurePlus Teknolojimiz ile doğal gazdan motor yağı geliştirmesinin nedeni budur.  

Shell Helix Ultra, motorların temiz kalmasına aktif olarak yardımcı olan bir motor yağı üretilmesini sağlayan eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile geliştirilen yüksek performanslı motor yağı yelpazesidir.  Aktif Temizleme Teknolojisi, Shell Helix'in her zaman odağında yer almıştır. Eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile başlamak, ürünün çok daha yüksek temizleme ve koruma düzeyleri sağlamasını mümkün kılar. 

Shell Helix Ultra 5W-40 şunları sağlar:

  • Tortuya karşı rakipsiz koruma –  
  • Üreticinin tavsiye ettiği en uzun yağ değiştirme aralıklarında bile üstün koruma ve temizlik
  • Çok sayıda yüksek performanslı araç üreticisi tarafından kullanımı onaylanmıştır ve Ferrari'nin kullandığı tek motor yağıdır

Spesifikasyonlar: API SN/CF; ACEA A3/B3, A3/B4; BMW LL-01; MB onayı 229.5, 226.5; VW 502.00/505.00; Porsche A40; Renault RN0700, RN0710; PSA B71 2296, Ferrari. Fiat 9.55535-Z2 & Fiat 9.55535-GH2 ve Chrysler MS-10725 & Chrysler MS-12991 gereksinimlerini karşılar

1  0W-40 kullanılarak yapılan Sequence VG tortu testi sonuçları esas alınarak

Ürün portföyümüzden aracınıza özel bir tavsiye almak için lütfen ücretsiz online yağ tavsiye aracımız Shell Lubematch’e bakın.

Öne çıkan içerik

Aracınız için doğru yağı bulun

Aracınıza doğru yağını bulmak için Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.