Shell Helix Ultra Professional AP-L 5W-30 ürün fotoğrafı

yağlayıcılar

Tam sentetik motor yağı – Motor üreticilerinin özel gereksinimlerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Günümüzün yüksek performanslı motorları, değişen ihtiyaçlara ayak uyduran ve motor performansını artırıp motor ömrünü uzatan bir motor yağına ihtiyaç duymaktadır. Shell'in, sentetik baz yağ üretiminde kullandığı patentli Shell PurePlus Teknolojimiz ile doğal gazdan motor yağı geliştirmesinin nedeni budur.

Shell Helix Ultra, motorların temiz kalmasına aktif olarak yardımcı olan bir motor yağı üretilmesini sağlayan eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile geliştirilen birinci kalite motor yağı yelpazesidir. Aktif Temizleme Teknolojisi, Shell Helix'in her zaman odağında yer almıştır. Eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile başlamak, ürünün çok daha yüksek temizleme ve koruma düzeyleri sağlamasını mümkün kılar.

Shell Helix Ultra Professional AP-L 5W-30:

  • Peugeot Citroen ve Fiat ile ACEA C2 gereksinimleri de dahil olmak üzere, özellikle de yüksek performanslı motorların zor gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir
  • Shell, dünyanın birçok yerinde, özellikle de Avrupa ve Hindistan'da birçok PSA servislerinde servis dolum motor yağları tedarik etmektedir.
  • Fiat 9.55535-S1 ve PSA B71 2290 motor yağı spesifikasyonlarına uygunluk için kapsamlı performans testlerinden geçmiştir

Spesifikasyonlar: ACEA C2; PSA B71 2290. Fiat 9.55535.S1 gereksinimlerini karşılar; Iveco 18-1811 Sp. SC1(gereksinimlerini karşılar)

Ürün portföyümüzden aracınıza özel bir tavsiye almak için lütfen ücretsiz online yağ tavsiye aracımız Shell Lubematch’e bakın.

Öne çıkan içerik

Aracınız için doğru yağı bulun

Aracınıza doğru yağını bulmak için Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.