Ödeme Takibi ve Kolaylığı

Avrupa’nın birçok ülkesinde Shell kartınızla otoyol ödemesi, tünellerden ve köprülerden geçiş yapabilir, ödemelerinizi tek bir fatura üzerinden kontrol edebilirsiniz.

KDV iadesini takip edebilirsiniz. KDV iadelerini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu sayede nakit akışınızı güçlendirip, kaynaklarınızı iyi planlayıp, evrak işlemlerinden doğan maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Filo Yönetimi

Filonuz Avrupa yollarındayken siz Shell Card’in web sitesinden anlık limit güncelleme yapabilir, anında kart talebinde bulunabilir ya da kartınızı bloke edebilir, akaryakıt alımlarını anında görebilirsiniz.

Akaryakıt tüketim raporları, işlem bilgileri ile muafiyetler hakkında bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Güvenlik

Kayıp, çalıntı ve şüpheli kart karşıtı teknoloji ile donatılan kartlarımız, bu türden işlemlerin de önüne geçmek için tasarlandı. İçinizin rahat olması için elimizden gelenin en iyisini yapma yolunda ilerlerken MOBESE kameraları ve şüpheli işlemleri otomatik olarak belirleyen teknolojiyi kullanıyoruz.

Shell'in yeni teknolojilerinden olan Gerçek Zamanlı Saptama (RTD) sistemi her yıl 160 milyon işlemi gözden geçiriyor; şüpheli işlem olur olmaz sizi uyarıyor ve şirketinizin veya sizin daha fazla zarar görmenizin önüne geçiyor.

  • Kayıp ve Çalıntı Kart ekiplerimiz acil durumlar için hazır vaziyettedir. Ters bir durum olduğunu düşündüğünüz anda bize ulaşabilirsiniz.
  • CCTV birçok Shell istasyonunda mevcut olan güvenlik sistemi olup, dolandırıcılara ciddi yaptırım uygulamakla birlkte failleri belirlemede kolaylık sağlamaktadır.
  • Kart güvenliğinizi arttırmak için her bir Shell karta özel kişisel pin yaratılmaktadır. Bununla birlikte talebe istinaden her kartın üzerinde kabartmalı karakterler ile yazılmış araç plaka bilgisi ve firma unvanı yer almaktadır. 
  • Kartınızın üzerinde gerçek kontrol sağlar.
    1. Hangi kartın hangi ürünü satın alabileceğini belirleyebilirsiniz.
    2. Akaryakıt cinsleri, yağlar, oto yıkama, otoyol gişe ücretleri ve daha fazlası arasında tercihlerinizi kullanabilirsiniz.

Yeni bir kart için sipariş vermek veya bir kartı iptal etmek sadece birkaç dakikanızı alacak; bu sayede çalıntı ya da kaybolmuş kartların istenmeyen kişiler tarafından kullanılmasının önüne geçebilirsiniz. 

Avrupa’da Geniş İstasyon Ağı

Shell kart, toplam 30 bine yakın istasyonla Avrupa’nın en geniş istasyon ağından yararlanma imkânı sunar.

Kişiselleştirebileceğiniz kart seçeneği ile istasyonlarımızda satılan herhangi bir ürünümüzü Shell kart ile satın alabilirsiniz.

Kaliteli Shell Akaryakıtları

Uzun yıllardır sürdürülen araştırmaların eseri olan Shell V-Power ve Shell Fuel Save gibi yüksek kalitedeki akaryakıtları, filonuzdan en iyi sonucu almanızı sağlayacak.

Shell Fi̇lo Çözümleri̇’nde Daha Fazlasi

İstasyon Bulucu

TTS geçerli istasyon listesine ve size en yakın istasyona buradan ulaşabilirsiniz.

Shell Card Başvuru Formu

Shell Card müşterisi olmak için hemen başvuru formunu eksiksiz doldurun, Avrupa'daki filolarınız için yakıt kartına sahip olun.