Kampanya Koşulları:

  • 16 Mayıs 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerlidir.Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapılan 4 defa 800 TL ve üzeri işlemlerde 230 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığıyla katılan kart sahipleri 240 TL bonus kazanacaktır. BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak yapan kart sahipleri ekstra 10 TL bonus kazanarak toplam 250 TL’ye kadar bonus kazanabileceklerdir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 800 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanya müşteri bazındadır.Kampanyadan yararlanabilmek için ilk alışverişten önce ,SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir.
  • Kazanılan bonus, 7 Temmuz 2024– 7 Ağustos 2024 tarihleri arasında anlaşmalı SHELL istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 7 Ağustos 2024 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Shell Bonus Kampanyası kapsamında , bonus kazanılması ve kazanılan bonusların harcanması yalnızca kampanyanın yazılım altyapısını destekleyen marka/model yazarkasa POS cihazlarından ve Garanti BBVA üye işyerlerinden yapılacak akaryakıt harcamalarında geçerli olacaktır .
  • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır.Kampanyada katılım sonrasında yapılan alışverişler dikkate alınacaktır.Ekstra 10 TL bonus kazanmak için SHELL istasyonlarında ödeme BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak tamamlanmalıdır.İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.800 TL lik harcamalardan yapılacak ilk BonusFlaş’tan mobil ödeme veya QR ile ödemeye ekstra 10 TL bonus kazanılacak olup,toplamda en fazla 250 TL ye kadar bonus kazanılabilir.Bu Kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir,ek kart dahildir.BonusFlaş’ta yer alan Mobil Ödeme özelliği Android 5 ve üzeri işletim sistemine sahip NFC özellikli cihazlar ile kullanılabilir.
  • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kart sahipleri, 16 Mayıs 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında anlaşmalı SHELL istasyonlarından yaptıkları akaryakıt ve/veya otagaz harcamalarında SMS ile katılım için 230 TL indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartların ekstresine yansıtılacaktır.
  • Garanti Bonus kart’ları, Flexi, Money, Paracard , Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus, TKFB Bonus, Alternatifbank Bireysel, Alternatifbank Business, ICBC Bonus, ICBC Business kredi kartları dahildir.,Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ,taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
  • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya , ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Şeker Bonus sahipleri 7353'e,Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Katılım SMS’leri ilgili banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya kapsamında kazanılan bonus tutarı bilgisine ilgili kartla Shell i istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için, EVET SHELL yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 9,99 TL’dir. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS cihazı ile yapılmalıdır . Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Katılım SMS’leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır.Ayrıntılı bilgiye bonus.com.tr ve shell.com.tr’den ulaşılabilir.Garanti Bankası ve Shell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın geçerli olduğu istasyon listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Sürücüler

Shell’in yüzüncü yılına özel kampanyasında BOŞ YOK!

1 Haziran – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında tek seferde her 600 TL ve üzeri yakıt alımında, fişte yer alan şifre ile kampanyaya
katılan tüm ClubSmart üyelerini sürpriz yakıt puanlar bekliyor! Kampanya koşulları için tıklayınız!

Yasal Olmayan Promosyonlar Hakkında Bilgilendirme

Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin düzenlemiş olduğu kampanyaların duyurusu resmi internet sitemizden, basın yayın yolu ile yapılmaktadır.