16 Mayıs – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanyaya Maximum Mobil’den katılabilirsiniz.

MaxiPuan’lar 7 Temmuz 2020 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020’dir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Aidatsız Maximum Genç Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi Maximum Mobil, www.maximum.com.tr ve www.shell.com.tr ‘de.

Kampanyaya katılan Maximum üyesi Shell istasyonları listesi için tıklayınız.

Daha Sürücüler

Sürüş İpuçları ve Tavsiyeler

Yakıtı nasıl daha verimli kullanacağınızı ve yolda nasıl daha güvende olacağınızı öğrenin.

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin