1 Ekim – 15 Kasım 2019 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanılmak üzere SMS ile katılımlarda 30 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya katılımını Maximum Mobil’den gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanılmak üzere 40TL MaxiPuan yüklenecektir. MaxiPuan’lar 20 Kasım 2019 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 4 Aralık 2019’dur. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

40 TL MaxiPuan kazanabilmek için katılımın Maximum Mobil üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da “SHELL” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi Maximum Mobil, www.maximum.com.tr ve www.shell.com.tr ‘de.

Daha Sürücüler

Shell ClubSmart

Shell ClubSmart dünyasına katılın, yola kazançlı çıkın! Yakıt alımlarınızda Smart Puan biriktirip, puanlarınızı bedava yakıt olarak kullanın!

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin