Hemen resmin altına hayalinizdeki yolculuğu anlatan bir yorum yazın ve sevdiğiniz bir kişiyi etiketleyerek, onu en yaratıcı şekilde bu yolculuğa davet edin. Sevgiyle başlayan her yolda her zaman yanınızdayız! :) @shellturkiye hesabını da takip etmeyi unutmayın. Kampanyaya katılmak için son tarih 28 Şubat. Detaylı bilgi shell.com.tr ’de.

 • www.instagram.com/shellturkiye internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “RotaOluşturuldu” isimli kampanya Shell&Turcas Petrol A.Ş. (Shell) tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 05.02.2019 tarih ve 40453693-255.05.02-E.1338 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
 • Kampanya katılımları 14.02.2019 (saat:00.01)’de başlayıp, 28.02.2019 (saat:23:59)’da sona erecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Shell & Turcas Petrol A.Ş.’ye ait @shellturkiye Instagram sayfasını takip eden ve Shell Türkiye Instagram sayfasında yayınlanan “RotaOluşturuldu” kampanya görselinin altına yorum olarak hayalindeki yolculuğu anlatan ve sevdikleri insanı etiketleyip, yaratıcı bir dille sevdiklerini bu yolculuğa davet edenler kampanyaya katılacaklardır.
 • Paylaşılan yorumlar 02.03.2019 tarihinde konuya uygunluk, yaratıcılık ve özgünlük kriterlerine göre Shell Özel Jürisi tarafından değerlendirilecek ve 50 kişiye 100 TL değerinde Shell Akaryakıt Puan hediye edilecektir.
 • Yarışma sonuçları 03.03.2019 tarihinde @shellturkiye Instagram hesabında yayınlanacaktır. Kazanan kişinin ad ve soy ad bilgileri ile mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Daha sonrasında bu kişilere hediyesini nasıl alabileceklerine dair detaylı bilgi paylaşılacaktır.
 • Katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. 
 • Kazanılan puanlar 01.06.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Shell Türkiye Instagram (@shellturkiye) sayfasını takip etmeyen kullanıcılara yarışmaya katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Shell katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., The Shell Company of Turkey, Shell Enerji A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Shell kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 • Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Shell hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Shell hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Shell’e aittir.
 • Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shell sorumlu değildir.
 • Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

Hotels.com rezervasyonlarında %10 indirim !

Shell Mobil Uygulamasını App Store ya da Google Play Store’dan indirin, hotels.com’da %10 indiriminizi alın, tatile keyifle başlayın.

Yasal Olmayan Promosyonlar Hakkında Bilgilendirme

Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin düzenlemiş olduğu kampanyaların duyurusu resmi internet sitemizden, basın yayın yolu ile yapılmaktadır.