•  Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Shell akaryakıt istasyonlarından 01 Ekim- 15 Kasım 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 25 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır.
  • 01 Ekim- 15 Kasım 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Yapı Kredi Shell Puan 5 TL’dir. Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanabilir. Bahsedilen Yapı Kredi Shell Puan’lar Yapı Kredi kartlarıyla alakalı olup, Shell Club Smart Card programında kazanılan ve harcanan puanlarla bir alakası bulunmamaktadır.
  • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kazanılan Yapı Kredi Shell Puan’lar World üyesi Shell istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerindeki, Yapı Kredi bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yapı Kredi Shell Puan’lar 22 Kasım 2018 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Shell Puan’ların son kullanım tarihi 01 Aralık 2018 olup, kullanılmayan Yapı Kredi Shell Puan’lar 02 Aralık 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
  • World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Yapı Kredi Shell Puan yansıtılacaktır. Bahsedilen Yapı Kredi Shell Puan’lar Yapı Kredi kartlarıyla alakalı olup, Shell Club Smart Card programında kazanılan ve harcanan puanlarla bir alakası bulunmamaktadır.
  • Detaylar için www.worldcard.com.tr ve www.shell.com.tr
  • Yapı Kredi Bankası ve Shell & Turcas Petrol A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Sürücüler

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin