Shell FuelSave 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda geliştirilen, bugüne kadarki en gelişmiş yakıtlarımızdandır.2 Motor verimliliğini artırmaya yardımcı DYNAFLEX teknolojisiyle, verimlilik için geliştirilmiştir. 3

Shell FuelSave Benzin logosu

Shell FuelSave Kurşunsuz 95

Önceki formüle kıyasla neredeyse %20 daha fazla sürtünme azaltıcı molekül içeren Yeni Shell FuelSave Kurşunsuz, sürtünme azaltıcı ve kir temizleyici teknolojisi ile verimli bir sürüş sağlamaya yardımcı olur. Diğer tüm Shell akaryakıtları gibi Shell FuelSave Kurşunsuz da motor verimliliğini artırmaya yardımcı DYNAFLEX teknolojisiyle geliştirildi. 4

 

Shell FuelSave Kurşunsuz 95’in Avantajları:

Motorunuzun kritik parçalarında anında koruyucu bir katman oluşturarak sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. 4

Verimliliğin engelleri sürtünme ve kire karşı korunmaya yardımcı olan bir kalkan sağlar. 5

Shell Fuelsave Dizel logosu

Shell FuelSave Diesel

Yeni DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Shell FuelSave Diesel, eski veya yeni tüm dizel motorlarda kirlere karşı geliştirilen yeni temizleme molekülleri sayesinde daha iyi bir koruma sağlar. 6

 

Shell FuelSave Diesel’in Avantajları:

Tüm dizel araçlar için uygundur.

Temiz ve verimli bir motor performansı sunmaya yardımcı olan kir temizleyici moleküller içerir. 7

Maksimum 10 ppm kükürt seviyesine sahip, düşük kükürtlü bir yakıt olup, eski veya yeni teknoloji her tür dizel araç için uygundur.

Türk Standartları Enstitüsünün TS EN 590 standardına uygun bir yakıt olup Euro 2, 3, 4, 5 ve 6 normundaki tüm motor tipleri için uygundur.

1 Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez. DYNAFLEX teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için.

2 Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

3 Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez

Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Herhangi bir garanti verilmez.

5Emme supapları ve/veya yakıt enjektörü gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilern oluşmasına karşı temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

6 Önceki Shell FuelSave Diesel ile karşılaştırıldığında. Yakıt enjektörü gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

7 Yakıt enjektörü gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

*Gerçek etki, araç tipi ve durumu, sürüş şekli, hava ve/veya yol durumu gibi koşullara göre değişebilir.

Shell Yakıtlarında Daha Fazlası

Shell V-Power Dıesel

Dizel motorların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilen Shell V-Power Diesel’i keşfedin.

Shell V-Power Kurşunsuz

En iyi performans yakıtımız Shell V-Power Kurşunsuz'u keşfedin.