Bu gizlilik politikası neleri kapsıyor?

Gizlilik politikası, bu site aracılığıyla, ya da bu siteyle bağlantılı olarak bize ulaşan kişisel bilgilerinizin kullanımını kapsamaktadır.  Bu politika çerçevesinde “bu site” sözü,  diğer Shell web siteleriyle bağlantı sağlayan “Shell Türkiye web sitesi anlamına gelmektedir.

Diğer Shell web sitelerinin gizlilik politikaları,  bu gizlilik politikasından farklılıklar içerebilir. Bu gizlilik politikası kayıtlı merkezi Shell Centre, Londra SE1 7NA, İngiltere adresinde bulunan The Shell Company of Turkey Limited'in Türkiye'deki şubesi olarak faaliyetlerini yürüten ve kayıtlı adresi Karamancılar İş Merkezi Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. No:18 B Blok Esentepe - Şişli İstanbul Türkiye adresinde bulunan ve İstanbul Ticaret Sicili'ne 4545 / 005684 sicil numarası ile kayıtlı durumdaki The Shell Company of Turkey Limited Türkiye Şubesi Merkezi Londra ve Karamancılar İş Merkezi Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. No:18 B Blok Esentepe - Şişli İstanbul Türkiye adresinde bulunan, İstanbul Ticaret Sicili'ne 580873 sicil numarası ile kayıtlı durumdaki  Shell & Turcas Petrol A.Ş., Karamancılar İş Merkezi Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. No:18 B Blok Esentepe - Şişli İstanbul Türkiye adresinde bulunan, İstanbul Ticaret Sicili’ne 73132 sicil numarası ile kayıtlı Shell Petrol A.Ş.’ye aittir.

Shell web siteleri arasında dolaşırken lütfen ziyaret ettiğiniz her bir web sitesinin kendine ait gizlilik politikasını okuyun ve bu gizlilik politikasının bütün Shell web sitelerini kapsadığını düşünmeyin.