Kişisel verileriniz

Shell şirketler grubundaki (‘Shell’) bir şirket veya şirketler tarafından sizinle ilgili olarak toplanan kişisel veriler, bunun maksadı ve bu itibarla sizin haklarınız konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz. Lütfen aşağıdakiler arasından sizinle ilgili olan Gizlilik Bildirim(ler)ini seçiniz.

Bu Gizlilik Bildirimlerine yerel/ek bildirimler ilave edilebilir. Bu Bildirimlere aynı zamanda ilgili Shell ülke internet sitesinden (uygun olduğu yerde) yerel dillerde de ulaşılabilir.

Kişisel verilerinizin işleme konulmasıyla ilgili olarak herhangi bir sorunuz veya kaygınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz - aşağıdaki ilgili Gizlilik Bildiriminde ve sizin konumunuzun Shell ülke internet sitesinde irtibat bilgileri verilmiştir.

Veri Sahibi Başvuru Formu

 

Sürücü, Sadakat Müşterisi, Shell App Kullanıcısı

Halen veya geçmişte perakende müşterisi, Shell sadakat programı üyesi, Shell internet sitesi ziyaretçisi ve/veya Shell dijital uygulaması kullanıcısı olan kişiler için bilgiler.

İş Başvurusu Sahibi

Shell’de çalışmak veya işe alım etkinliğine katılmak ya da değerlendirmeye girmek amacıyla başvuruda bulunan kişiler için bilgiler.

Küresel Gizlilik Bildirimi - Ticari Müşteriler, Tedarikçiler, İş Ortakları veya Yatırımcılar

Ticari müşteri (B2B), tedarikçi, iş ortağı, paydaş ve/veya yatırımcılarımızla bağlantılı kişiler için bilgi.

Mevcut veya Eski Shell Çalışanı, Yüklenicisi veya Bağlı Kişisi

Halen veya geçmişte Shell çalışanı, stajyeri veya bireysel yüklenicisi ve aynı zamanda bağlı kişileri olan kişiler için bilgiler.