Shell’den Avantajlı Kampanyalar!

deli2go MMM Diye Yeniyor, VINNN Diye Kazandırıyor!

Shell Select’lerdeki deli2go sandviçlerinden çıkan şifreyi shell.com.tr’ye girin veya 2313’e gönderin, BMW 4 Serisi Coupé kazanma şansını yakalayın! Kampanya koşulları için tıklayınız.

Shell’de 40 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

01 Ocak 2020 – 15 Şubat 2020 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşterileri sms katılımına 30 TL, world mobil katılımına 40 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanıyor

Zubizu’lular Shell’de kat kat avantajlı

ZUBİZU’lular anlaşmalı Shell istasyonlarında yapacakları yakıt alımlarında 4 kat Smart Puan kazanıyor !

2019: Shell’de 40 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

16 Kasım 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşterileri sms katılımına 30 TL, world mobil katılımına 40 TL kazanıyor.

Instagram Yarışmamızla Yeni Yılı Hediyelerle Kutluyoruz!

2020’de arabanızla gitmek istediğiniz şehirleri ve o şehirlerdeki planlarınızı en yaratıcı şekilde yorumlara yazın. Birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı etiketleyin. @shellturkiye hesabını takip etmeyi unutmayın. En yaratıcı planı yaparak jüri tarafından seçilen 50 kişiden biri olun, Shell’den 100 TL değerinde yakıt kazanın!

Shell’de Taksicilere Özel Bir Mola

18 – 30 Kasım 2019 Tarihleri arasında Taksicileri aşağıda listede bulunan Shell istasyonlarında sürprizlerle dolu bir molaya davet ediyoruz. 

SHELL VE DENİZBANK’TAN KASIM AYINDA ÇİFTÇİLERE %10 İNDİRİM

Shell ve Denizbank çiftçileri desteklemek amacıyla Kasım ayı boyunca Denizbank Üretici Kart ile yapılacak yakıt alışverişlerinde %10 indirim imkanı sunuyor.

Shell ve Denizbank'tan Çiftçilerimize Vade Kampanyası

Shell ve Denizbank’tan çiftçileri desteklemek amacıyla Ekim ayı boyunca Denizbank Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı, Ekim ayını takiben ise 5 ay vade ve 0 faiz imkanı sunulacaktır.

Shell’de 40 TL’ye varan MaxiPuan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 30 TL değerinde MaxiPuan! Kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 40 TL MaxiPuan kazanacaktır.

Shell'den 500 Kişiye Toplamda 1.000.000 TL Değerinde Yakıt Hediye Ettiğimiz Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu!

Shell ClubSmart kart ile her 75 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımına 1 çekiliş hakkı kazandıran kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Aracınızdan inmeden ödeme yapmak artık çok kolay!

Turkcell’in yeni ödeme platformu Paycell ile yakıt ödemenizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapın!

Shell Helıx Top Up, 20 TL Değerinde Smart Puan Kazandırıyor!

Her Araca Uyar, Her Yağı Tamamlar.

Her binek araca uygun motor yağı Shell Helix Top Up kapaklarındaki şifreler 20 TL değerinde Smart Puan kazandırıyor!

Garanti BonusFlaş’a özel 50 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 40 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 50 TL bonus kazanacaktır!

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Dacia ECO-G serisi ile ilk depo yakıtın Shell’de bedava. Üstelik yıl boyunca tam 5 kat puan!

17 Haziran – 31 Aralık 2019 arasında, Dacia  satış noktalarından LPG’li araç alan ve kampanyaya katılan Smart kart sahipleri 160 TL değerinde yakıt kazanacaktır. Üstelik kampanyaya katılan müşteriler, 1 yıl içerisinde yakıt alımlarında 5 kat Smart Puan kazanacaklardır.

Shell "RotaOluşturuldu" Instagram yarışması katılım koşulları

#RotaOluşturuldu, Yarışmamız Başladı!

Tüm yolculuklarınızda, en özel anlarınızda, keyifli molalarınızda Shell olarak hep yanınızdayız. #DahaİyiBirYolculuğa dediğimiz serüvenimizde daha sevgi dolu, daha mutlu bir yolculuk için Sevgililer Günü’nde hediye yakıt kampanyamızı başlatıyoruz. 50 kişiye 100 TL değerinde yakıt puan hediye ediyoruz.

Bin Kişiye Toplamda 1.000.000 TL Değerinde Yakıt Hediye!

1 Nisan – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Shell ClubSmart kart ile her 60 TL’lik akaryakıt ve otogaz alımınıza 1 çekiliş hakkı kazanın, toplamda 1.000.000 TL değerinde yakıt kazanan bin kişiden biri olun!

Jolly Tur’dan Tatil Alanlar, 30 TL değerinde yakıt kazanıyor!

Jolly Tur’dan Tatil Alanlara, 30 TL Yakıt Hediye! 

BÜYÜK ÇEKİLİŞ’E HAZIR MISIN? TOPLAMDA 1.000.000 TL DEĞERİNDE YAKIT HEDİYE!

Bu yaz Shell’e gelen kazanacak! Shell’den 500 kişiye toplamda 1.000.000 TL değerinde yakıt hediye.

Shell’de Axess’e özel 40 TL’ye varan chip-para hediye!

1 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, kampanyaya katılan Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli40 TL’ye varan chip-para hediye! Kampanyaya Axess Mobil’den katılanlar 40 TL, SMS ile katılanlar ise 30 TL chip-para kazanıyor

250 KİŞİYE TOPLAMDA 250.000 TL DEĞERİNDE YAKIT HEDİYE ÇEKİLİŞ KAMPANYAMIZIN KAZANANLARI BELLİ OLDU!

Shell ClubSmart kart ile her 125 TL’lik Shell V-Power alımına 1 çekiliş hakkı kazandıran kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

23 Nisan #BenimEnerjim Instagram Yarışması Katılım Koşulları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hediyelerle kutluyoruz! @ShellTurkiye Instagram hesabı üzerinden @BenimEnerjim yarışmamıza katılın, çift kişilik Paris Disneyland Seyahati, Antalya AMcera Ormanı Seyahati, İsfanbul biletleri, sinema biletleri hediyelerini kazanma fırsatı yakalayın!

41BURDA’DAN DEPONUZU ŞIMARTAN KAMPANYA

41BURDA alışverişleriniz Shell’den 50 TL’ye varan yakıt hediyesi kazandırıyor!

Shell V-Power #Denevhisset Instagram Yarışması Katılım Koşulları

@shellturkiye Instagram sayfamızda başlattığımız SHELL V-POWER İLE “#DENEVHİSSET KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIK” yarışmamıza katılın, çift kişilik Ferrari Fabrikası ve Müzesi seyahati ve hediye yakıt kazanma fırsatı yakalayın.

250 Kişiye Toplamda 250.000 TL Değerinde Yakıt Hediye

Kayıtlı Shell Clubsmart kartınla tek seferde 125 TL’lik Shell V-Power al çekilişe katılma şansı yakala!

Carrefoursa’dan Alışveriş Sizden, Yakıtınız Shell’den

CarrefourSA alışverişleriniz Shell’den 20 TL’ye varan yakıt hediyesi kazandırıyor!

Hotels.com rezervasyonlarında %10 indirim !

Shell Mobil Uygulamasını App Store ya da Google Play Store’dan indirin, hotels.com’da %10 indiriminizi alın, tatile keyifle başlayın.

Yasal Olmayan Promosyonlar Hakkında Bilgilendirme

Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin düzenlemiş olduğu kampanyaların duyurusu resmi internet sitemizden, basın yayın yolu ile yapılmaktadır.

Shell Katilim Koşullari

100 TL değerinde akaryakıt kazanmaya hazır mısın? Yarışmamız başladı! Yol hikayeni anlat, 100 TL değerinde yakıt puan bulanan Shell Smart Card kazanma şansı yakala! Yarışmaya katılmak için hemen Shell Türkiye Instagram hesabını takip et!

Yapı Kredi’ye özel 30 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan! Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır.

Paycell ile mobil ödeme yap, 15 TL yakıt kazan!

Kampanya kapsamında 10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına kaydedilen Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartları (“VISA kartı”) ile kampanya dönemi boyunca ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına, 15 TL değerinde Shell ClubSmart puan hediye edilecektir.

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Shell “Türk Hava Yolları Uçak Bileti” yarışması katılım koşulları

Türk Hava Yolları’ndan dilediğin yere yurtiçi gidiş dönüş çift kişilik uçak bilet hediye!

Bu yaz nereye uçmak istediğini emojilerle anlat, arkadaşını etiketle, yarışmamıza katıl! Kazanan 5 şanslı çiftten biri olmak için sayfamızı takip etmeyi unutma! Yarışmaya katılmak için hemen Shell Türkiye Instagram hesabını takip et!

Hediye Yakıt Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu!

Bin kişiye toplamda 1.000.000 TL değerinde yakıt hediye kampanyamızın kazananları belli oldu.

Öne çıkan içerik

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.