Shell’den Avantajlı Kampanyalar!

23 Nisan #BenimEnerjim Instagram Yarışması Katılım Koşulları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hediyelerle kutluyoruz! @ShellTurkiye Instagram hesabı üzerinden @BenimEnerjim yarışmamıza katılın, çift kişilik Paris Disneyland Seyahati, Antalya AMcera Ormanı Seyahati, İsfanbul biletleri, sinema biletleri hediyelerini kazanma fırsatı yakalayın!

Shell’de Maximum’dan 30 TL’ye varan MaxiPuan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde MaxiPuan! Kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 30 TL MaxiPuan kazanacaktır.

Shell "RotaOluşturuldu" Instagram yarışması katılım koşulları

#RotaOluşturuldu, Yarışmamız Başladı!

Tüm yolculuklarınızda, en özel anlarınızda, keyifli molalarınızda Shell olarak hep yanınızdayız. #DahaİyiBirYolculuğa dediğimiz serüvenimizde daha sevgi dolu, daha mutlu bir yolculuk için Sevgililer Günü’nde hediye yakıt kampanyamızı başlatıyoruz. 50 kişiye 100 TL değerinde yakıt puan hediye ediyoruz.

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Shell Katilim Koşullari

100 TL değerinde akaryakıt kazanmaya hazır mısın? Yarışmamız başladı! Yol hikayeni anlat, 100 TL değerinde yakıt puan bulanan Shell Smart Card kazanma şansı yakala! Yarışmaya katılmak için hemen Shell Türkiye Instagram hesabını takip et!

Yapı Kredi’ye özel 30 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan! Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır.

Paycell ile mobil ödeme yap, 15 TL yakıt kazan!

Kampanya kapsamında 10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına kaydedilen Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartları (“VISA kartı”) ile kampanya dönemi boyunca ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına, 15 TL değerinde Shell ClubSmart puan hediye edilecektir.

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

YAPI Kredi World KampanyasI

Shell’den Yapı Kredi World kartlarına 100 TL ve üzeri ilk 3 adet akaryakıt veya otogaz alımına, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından katılımlarda 30 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye!

Axess Kampanyası

Axess’e özel 16 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında Axess Mobil’den katılım ile geçerli toplam  50 TL chip-para! SMS ile  kampanyaya katılımda  30 TL chip para.

Maximum Kampanyasi

1 Ocak – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı ve kampanyaya katılan Shell akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4.

Öne çıkan içerik

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.