Shell’den Avantajlı Kampanyalar!

Shell ve Denizbank'tan Çiftçilerimize Vade Kampanyası

Shell ve Denizbank’tan çiftçileri desteklemek amacıyla Ekim ayı boyunca Denizbank Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı, Ekim ayını takiben ise 5 ay vade ve 0 faiz imkanı sunulacaktır.

Shell’de 40 TL’ye varan MaxiPuan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 30 TL değerinde MaxiPuan! Kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 40 TL MaxiPuan kazanacaktır.

Garanti BonusFlaş’a özel 50 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 40 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 50 TL bonus kazanacaktır!

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Shell "RotaOluşturuldu" Instagram yarışması katılım koşulları

#RotaOluşturuldu, Yarışmamız Başladı!

Tüm yolculuklarınızda, en özel anlarınızda, keyifli molalarınızda Shell olarak hep yanınızdayız. #DahaİyiBirYolculuğa dediğimiz serüvenimizde daha sevgi dolu, daha mutlu bir yolculuk için Sevgililer Günü’nde hediye yakıt kampanyamızı başlatıyoruz. 50 kişiye 100 TL değerinde yakıt puan hediye ediyoruz.

Shell’de Axess’e özel 40 TL’ye varan chip-para hediye!

1 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, kampanyaya katılan Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli40 TL’ye varan chip-para hediye! Kampanyaya Axess Mobil’den katılanlar 40 TL, SMS ile katılanlar ise 30 TL chip-para kazanıyor

23 Nisan #BenimEnerjim Instagram Yarışması Katılım Koşulları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hediyelerle kutluyoruz! @ShellTurkiye Instagram hesabı üzerinden @BenimEnerjim yarışmamıza katılın, çift kişilik Paris Disneyland Seyahati, Antalya AMcera Ormanı Seyahati, İsfanbul biletleri, sinema biletleri hediyelerini kazanma fırsatı yakalayın!

Shell Katilim Koşullari

100 TL değerinde akaryakıt kazanmaya hazır mısın? Yarışmamız başladı! Yol hikayeni anlat, 100 TL değerinde yakıt puan bulanan Shell Smart Card kazanma şansı yakala! Yarışmaya katılmak için hemen Shell Türkiye Instagram hesabını takip et!

Yapı Kredi’ye özel 30 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan! Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır.

Paycell ile mobil ödeme yap, 15 TL yakıt kazan!

Kampanya kapsamında 10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına kaydedilen Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartları (“VISA kartı”) ile kampanya dönemi boyunca ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına, 15 TL değerinde Shell ClubSmart puan hediye edilecektir.

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Öne çıkan içerik

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.