BU BÖLÜMDE

Shell V-Power

Ferrari’nin kullandığı yakıt burada: Sen de Dene ve Hisset! Shell V-Power Ferrarinin kullandığı, güvendiği ve önerdiği tek yakıt!

Shell AutoGas LPG

Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunan, güvenli ve ekonomik Shell Autogas ile paranızın karşılığını alırsınız.

Shell Yakıtlarında Daha Fazlası

Elinde akıllı telefon bulunan birisinin yakın çekimi

Shell Mobil Uygulaması

Shell Mobil Uygulaması ile ihtiyacınız olduğunda bizi bulabilir, yakıt tüketiminizi azaltacak ipuçları öğrenebilir, harika hizmetleri her yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Shell Mobil Uygulaması

Birisi yakıt istasyonunda yakıt dolduruyor

Akaryakıt Pompa Satış Fiyatları

Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi alın

Testler Avrupa ve Asya menşeili büyük otomobil üreticilerinin ürettiği geniş bir otomobil yelpazesi üzerinde 2009 yılından bu yana yapılmıştır. Bütün otomobiller Türkiye'de bulunmayabilir. DYNAFLEX teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için www.shell.com.tr/dynaflex

2 Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez. DYNAFLEX teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için www.shell.com.tr/dynaflex

Öne çıkan içerik

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell DYNAFLEX Teknolojisi

Shell DYNAFLEX Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın