Neden Shell yakıtlarını kullanmalıyız?

Hızla gelişen teknoloji ile beraber yeni araçların motorları da yenilenmektedir. Yeni araçların motorlarına daha verimli yakıtlar sunmak için yakıtlarımız Dynaflex teknolojisiyle geliştirilmiştir. Daha zorlu koşullara (örn. daha yüksek sıcaklık ve basınç) maruz kalan araçlarda, motorun emme subabı veya yakıt enjektörü gibi önemli yakıt bileşenlerinde kir oluşabiliyor. DYNAFLEX teknolojisi motorun daha verimli çalışması için güçlü temizleme moleküllerini kullanıyor. Bu moleküller, emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistem bileşenlerinin temiz kalmasına ve performans önleyici kirlere karşı korunmasına yardımcı oluyor.2 Böylece daha iyi performans ve verimlilik almanıza yardımcı oluyor. Shell Yakıtları 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilmiştir.3 Dynaflex teknolojisi Shell V-Power ve Shell FuelSave yakıtlarımızda bulunmaktadır.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

BU BÖLÜMDE

Shell V-Power

Ferrari’nin kullandığı yakıt burada: Sen de Dene ve Hisset! Shell V-Power Ferrarinin kullandığı, güvendiği ve önerdiği tek yakıt!

Shell FuelSave

Kısa veya uzun tüm yolculuklarınızın daha verimli olabilmesi için Shell FuelSave Diesel ve Shell Fuelsave Kurşunsuz 95 sizler için geliştirildi. Hem aracınız hem de bütçeniz için doğru seçimi yapın ve Shell FuelSave Kullanın!

Shell AutoGas LPG

Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunan, güvenli ve ekonomik Shell Autogas ile paranızın karşılığını alırsınız.

Shell Yakıtlarında Daha Fazlası

Shell Mobil Uygulaması

Shell Mobil Uygulaması ile ihtiyacınız olduğunda bizi bulabilir, yakıt tüketiminizi azaltacak ipuçları öğrenebilir, harika hizmetleri her yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Akaryakıt Pompa Satış Fiyatları

Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

1 Daha fazla bilgi için https://www.shell.com.tr/suruculer/shell-yakitlari.html

Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

3 Testler Avrupa ve Asya menşeili büyük otomobil üreticilerinin ürettiği geniş bir otomobil yelpazesi üzerinde 2009 yılından bu yana yapılmıştır. Bütün otomobiller Türkiye'de bulunmayabilir.

Öne çıkan içerik

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell DYNAFLEX Teknolojisi

Shell DYNAFLEX Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın