SHELL RIMULA AĞIR HİZMET DİZEL MOTOR YAĞLARI’NIN FAYDALARI

Asit Koruması

Asit Koruması

Motorda, yanma sonucu açığa çıkan asitler kartere kaçabilir. Düşük kaliteli yağlar, çok ciddi motor arızasına sebep olabilecek bir korozyona yol açarak, hayati öneme sahip bu aksamların bu asitlere karşı korunmasını sağlayamayabilir.

Shell Rimula yağları, asidik oluşumun yağınıza ve motorunuza zarar vermeden önce bu asitleri nötralize etmek için kimyasal olarak uyarlanabilen güçlü antioksidan maddeler içerir.

Tortuya Karşı Koruma

Tortuya Karşı Koruma

İster piston tortuları, ister yağ karteri çamuru olsun motorunuzdaki kirlilik verimliliği azaltır ve yakıt maliyetlerinizi artırır. Shell Rimula dizel motor yağları, tortu oluşturan yapıların birbirleriyle birleşmesini engelleyerek motorları temiz ve koruma altında tutmaya yardımcı olan moleküller içerir.

Aşınma Kontrolü

Aşınma Kontrolü

Aşınmaya karşı koruma, motorun valf mekanizmasında ve yüksek basınçlı temas noktalarında özellikle çok önemlidir.  Shell Rimula dizel motor yağları, sıcaklık ve basınç altında reaksiyona girerek aşınmayı azaltmaya yardımcı olan koruyucu bir tabaka oluşturmak suretiyle motoru koruyacak şekilde geliştirilen uyarlanabilir moleküllere sahiptir.

SHELL RIMULA SİZİ EVİNİZE ULAŞTIRIR

SHELL RIMULA SİZİ EVİNİZE ULAŞTIRIR

Hedefiniz ne olursa olsun Shell Rimula sizi her türlü koşulda sağladığı yüksek performans ve yüksek koruma ile hedeflediğiniz varış noktalarına ulaştırır.

Shell Rimula Ürün Ailesi’ni Keşfedin

SHELL RIMULA ÜRÜNLERİ

SHELL RIMULA YAKIT TASARRUFLU YAĞLAR

Shell Rimula yakıt ekonomisi yağları, yakıt ekonomisi yağlarının geliştirilmesinde liderliğini sürdürerek, işletme ve bakım masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olabilen yakıt tasarrufları sağlamaktadır.

Öne Çıkan İçerik

Shell LubeMatch

Aracınıza doğru yağını bulmak için Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.