3 Kat daha fazla temizleyici ve sürtünme azaltıcı molekül içerir.

Shell V-Power Kurşunsuz

SHELL V-POWER KURŞUNSUZ

Yeni ve gelişmiş Shell V-Power Kurşunsuz, benzinli araçlar için kullanılan yakıt türüdür.

Yeni ve Gelişmiş Shell V-Power Kurşunsuz’un Avantajları;

 • Scuderia Ferrari ve BMW M tarafından tavsiye edilir.
 • En iyi performans yakıtımızdır.1
 • Yeni Shell V-Power Kurşunsuz, 3 kat daha fazla temizleyici ve koruyucu molekül içeriyor.2
 • Shell V-Power Kurşunsuz, kritik motor parçalarında (yakıt enjektörü ve emme subapları) performans kaybına yol açan birikintileri 100%'e kadar temizleyerek, tortuların tekrar oluşumuna karşı korur.3
 • Shell V-Power Kurşunsuz, motorunuzda yakıt tasarrufunu artırır.6

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre tümü, araçlarda güvenle kullanılabilir. Farklılaştırılmış akaryakıt ile diğerleri arasında, kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır. Fiyat farkı uygulanan akaryakıt, sadece tüketicinin talebi doğrultusunda ikmal edilebilir.

Red 100% graphic

Shell V-Power

Shell V-Power Kurşunsuz, motorunuzun yeni gibi çalışmasını sağlar.⁵

Yeni ve Gelişmiş Shell V-Power Kurşunsuz 1, kritik motor parçalarında (yakıt enjektörü ve emme subapları) performans kaybına yol açan birikintileri 100%'e kadar temizleyerek, tortuların tekrar oluşumuna karşı korur.2

An up-close shot of car engine pistons firing

Shell V-Power

Shell V-Power Kurşunsuz, motorunuzda yakıt tasarrufunu artırır.⁶

Güçlendirilmiş Shell V-Power Kurşunsuz 3 kat daha fazla temizleyici ve koruyucu molekül içerir.3

Shell V-Power Kurşunsuz %100'e kadar temizlik için tasarlanmıştır ve yakıt tasarrufu sağlayarak CO2 emisyonunu azaltmaya yardımcı olur.4

 • engine icon – yellow circle with black outline icon

  Shell V-Power Kurşunsuz, Motorunuzun yeni gibi çalışmasını sağlar.⁵

  Shell V-Power Kurşunsuz, kritik motor parçalarında (yakıt enjektörü ve emme subapları) performans kaybına yol açan birikintileri 100%'e kadar temizleyerek, tortuların tekrar oluşumuna karşı korur.2

 • Fuel gauge icon – yellow circle with black outline icon

  Shell V-Power Kurşunsuz, motorunuzda yakıt tasarrufunu artırır.⁶

  Shell V-Power Kursunsuz, %100'e kadar temizlik için tasarlanmıştır ve yakıt tasarrufu sağlayarak CO2 emisyonunu azaltmaya yardımcı olur.4

 • running man icon – yellow circle with black outline icon

  Shell V-Power Kurşunsuz, motorunuzun performansını %100'e varan oranda geri kazandırır.⁵

  Shell V-Power Kursunsuz, motorunuzun kritik parçalarını %100'e kadar temizleyerek, motor performansının geri kazanılmasına yardımcı olur.6

Daha önceki Shell V-Power formülasyonuna kıyasla. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesine ve korunmasını sağlar. Temizlik ve Motor performansının geri kazanımı sonuçları, endüstri standartı ve Shell'e özel yapılan testler sonucunda verilmiştir .Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, yaşına, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

ShellFuelsave ile kıyaslandığında. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Emme supapları ve yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı korunmasına yardımcı olur.Sürtünme azaltıcı moleküller motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Herhangi bir garanti verilmez.

Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesini ve korunmasını sağlar. Temizlik ve motor performansında meydana gelen iyileşmeler, endüstri standardı ve Shell e özel testler sonucunda verilmiştir. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, yaşına, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

Emme subapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesine ve korunmasını sağlar. Temizlik, Endüstri standartı ve Shell'e özel yapılan testler sonucunda verilmiştir. Shell V-Power ın yüksek yakıt tasarrufu sonucu oluşan CO2 emisyon azalması, Endüstri standardı ve Shell'e özel testler ile gösterilmiştir.

Shell V-Power Kurşunsuz: Yakıt tüketimi değişimi, kirli ve temiz benzinli motorlar kıyaslanarak ve endüstri standardı motor platformları (M111 TSI VW111) kullanılarak test edilmiştir. Shell V-Power Kurşunsuz, Endüstri standardı benzinlere kıyasla belirtilen testler sonucunda 3% yakıt tasarrufu sağlamıştır.

Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, yaşına, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesini ve korunmasını sağlar.Temizlik ve motor performansında meydana gelen iyileşmeler, Endüstri standardı ve Shell e özel testler sonucunda verilmiştir. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, yaşına, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

6 Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesine ve korunmasını sağlar. Shell V-Power yakıtlarının gelişmiş yakıt tasarrufu sağladığı Endüstri standartı ve Shell'e özel yapılan testler sonucunda verilmiştir .Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, yaşına, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

Shell Yakıtlarında Daha Fazlası

Shell V-Power Dıesel

Dizel motorların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilen Shell V-Power Diesel’i keşfedin.

Shell AutoGas LPG

Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunan, güvenli ve ekonomik Shell Autogas ile paranızın karşılığını alırsınız.