Shell ClubSmart’ın Benzersiz Avantajlarını Keşfedin!

 • yuzde-ikon

  Shell ClubSmart’lılara %20 indirim!

  Tüm deli2go markalı içecek, sandviç, atıştırmalıklarımız ve Kahve Dünyası kahvelerinde anında %20 indirim sizi bekliyor!

 • hediye-ikon

  10 TL değerinde market puan kazanın!

  Shell ClubSmart ile seçili Select marketlerden farklı günlerde yapacağınız 20 TL ve üzeri 5. market alışverişinize 10 TL değerinde market puan kazanın.

 • app-ikon

  Shell Mobil Uygulaması ile Avantajlar Cebinizde!

  Tüm market alışverişlerinizden önce Smart kart ya da dijital kartınızı okutmayı unutmayın, markette de kazanın. Üstelik kazandığınız market puanlarınızı Shell Mobil Uygulaması üzerinden yakıt puana dönüştürebilir ve bedava yakıt olarak da harcayabilirsiniz.

 • tracker-ikon

  Size özel fırsatlar ve avantajları kaçırmayın

  Avantajlı kampanyalardan ve size özel tekliflerden faydalanın, daha çok kazanın. Fırsatlardan yararlanmak için Shell’e gelin, yepyeni Shell ClubSmart avantajlarının tadını çıkarın!

Mobile app

Shell Mobil Uygulamasını indirin, fırsatları kaçırmayın!

Shell Mobil Uygulaması ile ihtiyacınız olduğunda size en yakın istasyonumuzu bulabilir, kampanyalarımızla ilgili güncel bilgilere ulaşabilir, sizin için sürekli geliştirdiğimiz hizmetlerimizi her yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Üstelik şimdi Ankara’da seçili Shell istasyonlarında Shell ClubSmart’lılara özel indirimlerden faydalanabilir, hem yakıtta hem markette kazanabilirsiniz.

Hemen Shell Mobil Uygulamasını indirin ve Artısı Bol Alışverişler sayfasına giriş yapın! Fırsatları kaçırmayın...

Google Play üzerinden indirin App Store üzerinden indirin

Öne çıkan içerik

Güvenlik için 10 ipucu

Don Palmer’ın tavsiyelerini uygulayarak daha iyi ve güvenli bir sürücü olabilirsiniz.

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin.