İnşaat Sektörü

Shell dizel motor yağları, diferansiyel yağları, gresler ve hidrolik yağları ile dünyadaki en önde gelen inşaat şirketlerinin bazılarıyla çalışmakta ve bu yağların faaliyet alanlarınızda önemli bir rolü olduğunu biliyoruz.

Filo Sektörü

Kârlı bir iş için filonuzun sürekli yolda olması çok önemlidir. Shell'in diğer yağları gibi dizel motor yağları işletmenizde gerçek bir fark yaratmanıza yardımcı olabilir.

İmalat Sektörü

İmalatçılara yönelik Shell ürünleri; Dişli Yağları, Kompresör Yağları ve Gresler de dâhil olmak üzere çok çeşitli yağlama çözümleri sunar.

Metal Sektörü

Shell Madeni Yağları dişli, yatak ve sirkülasyon yağları dahil olmak üzere, metal üretim sektörüne yönelik çeşitli ürünler sunmaktadır.

Madencilik Sektörü

Shell Madeni Yağları, ulaşımı zor çalışma sahalarındaki ağır çalışma şartlarına uygun yağ ve gresler dâhil olmak üzere, madencilik sektörüne yönelik çözümler sunar.

Enerji Sektörü

İster jeneratör motorlarının bakım sıklığını azaltmak, ister rüzgar türbinlerinin verimliliğini artırmak isteyin, tüm gereksinimlerinizi karşılamak üzere geliştirilen geniş bir madeni yağ ve gres yelpazesine sahibiz.

Hizmetler

Shell LubeAdvisor

Shell LubeAnalyst

Shell LubeCoach

Shell LubeMatch

Shell LubeVideoCheck

İçerik

Hizmet Paketlerimiz

Madeni yağlar ile ilgili hizmet paketimiz, size uzman bilgiler sunar, pratik araç ve eğitimler ile destek sağlar.