• Size özel müşteri temsilcisi
  • Servis ücreti yok

İnternet bağlantısı olan her cihazdan takip

Son teknoloji yazılımlar ile filonuzu internet bağlantısı olan tüm tablet ve cep telefonları üzerinden rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Yakıt veri ve raporlarına kolayca ulaşma

Sistemdeki TTS entegrasyonu sayesinde filonuzun yakıt tüketim raporlarını alabilir, toplam yakıt, ortalama yakıt tüketim bilgilerine kolayca ulaşabilir ve raporlayabilirsiniz.

Ekstra tasarruf

Gereksiz yere fazla km yapılmasını görmenizi sağlayarak tasarruf ettiren Shell FiloPlatform, araçların bakım, servis, onarım gibi faaliyetlerini de takip eder. Böylece siz de filonuzun ömrünü uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde de ekstra tasarruf sağlamaya yardımcı olabilirsiniz!

ESGS (Entegre Sürüş Güvenliği Sistemi)

Özellikle sürücülerin manevralarını ölçen gelişmiş yazılımlar ile kaza riski oluşturan ve yakıt tüketimini artıran sürüş ihlallerini anında tespit ederek zamanında ve doğru aksiyonların alınmasını sağlayabilirsiniz. Sürüş alışkanlıklarını değiştirerek güvenli ve verimli seyahat kültürü oluşturabilirsiniz.

Shell FiloPlatform Broşürü

Shell FiloPlatform Premium- Sanofi Referansı

Başvuru Formu

Shell Filo Çözümleri’nde Daha Fazlası

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Türkiye’nin ilk taşıt tanıma sistemi, Türkiye sınırları içinde firmaların akaryakıt alımları için hızlı, kolay ve güvenli bir filo yönetim sistemi sunar. Başvurmak için tıklayınız.

Shell Pratik Kart

Shell Pratik Kart, iş dünyasında gönülleri fethetmek üzere sunulan, dönemsel yakıt alım ihtiyacını karşılayan yakıt kartıdır. Başvurmak için tıklayınız.