Çeşitlilik ve kapsayıcılık üzerine

Kültürleri biraraya getirmek

Günümüzün yetenekleri daha önce hiç olmadığı kadar çeşitli, çok yönlü ve kapsayıcı bir iş ortamına sahip olmak da bu yetenekleri yenilemenin, geliştirmenin ve elde tutmanın kilit unsuru.

Engelli çalışanlarımız

Shell'de engelli çalışanlarımızı yaşadıkları zorlukları bizimle paylaşarak birlikte çalışmamıza ve potansiyellerine ulaşma yolunda onları desteklememize imkan vermeleri yönünde cesaretlendiriyoruz.

Kadınların gözünden

Shell'de etki yaratan kadınlardan bazılarını dinleyin ve kariyerlerini nasıl geliştirdiklerini, işyerinde değişime nasıl ilham verdiklerini keşfedin.

Ben van Beurden, Shell CEO
Ben van Beurden, Shell CEO

Bütün çalışanların kendilerini değerli ve katılımcı hissettiği, işbirliği yapan bir ekibin parçası bireyler olarak kabiliyetlerini geliştirebildikleri bir ortam sunmak için çalışıyoruz. 

Doğruluk, dürüstlük ve saygı ilkelerini temel alan çeşitlilik ve kapsayıcılık özelliklerine sahip bir işyeri, kayda değer kişileri biraraya getiriyor ve onların kendileri gibi olmalarına imkan tanıyor. Shell'de işbirliği içinde yeniliğe ve enerji alanında daha iyi bir geleceğin kurulmasında rol oynayan bir ekibin parçası olarak becerilerinizi ve bilgilerinizi uygulama ve geliştirme imkanına sahip olacaksınız.

"Global iş ve ürün portföyümüzü hem ortaklarımız hem de müşterilerimiz için cazip hale getirdiğimizden emin olmalıyız. Ortaklarımızın, müşterilerimizin ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin çeşitliliğini fiilen yansıtan çeşitlilikte bir işgücü olmadan bunu başarabileceğimize inanmıyorum."

Bunlar da ilginizi çekebilir

Shell Mezun Programı

Shell'in heyecan verici ve farklılıklarla dolu dünyasını keşfedin. Neler yapabileceğinizi ve nerelere ulaşabileceğinizi görün.

Shell’de Yaşam

Dünyanın her yerinden öncülerimiz, yenilikçilerimiz, maceracılarımız ve araştırmacılarımız ile tanışın ve onlardan ilham alın. Çalışanlarımızın hikâyelerini keşfedin ve Shell’deki farklı kariyerler hakkında fikir sahibi olun.