Bu bölümde

Shell V-Power Diesel

Dizel motorların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilen Shell V-Power Diesel’i keşfedin.

Güçlendirilmiş DYNAFLEX teknolojisi içeren en iyi performans yakıtımız Shell V-Power, Shell’in kurşunsuz ve dizel performans yakıtlarının yeni neslidir.1 Önceden oluşmuş tortuları temizlemeye yardımcı özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları veren yakıtımız olan yeni Shell V-Power, aynı zamanda motorunuzu korumaya da yardımcı olur.2 Bu sayede daha fazla verimlilik, daha gelişmiş performans elde etmenize yardımcı olur.3

1 Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında güçlendirilmiştir. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez..

2 Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

3 Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez

* Gerçek etki, araç tipi ve durumu, sürüş şekli, hava ve/veya yol durumu gibi koşullara göre değişebilir.

Dynaflex teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için www.shell.com.tr/dynaflex

Öne Çıkan İçerik

Shell FuelSave

Yeni Shell FuelSave motorunuzu temiz tutup korumaya ve daha verimli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirildi.

Motor Sporları

Shell ve Scuderia Ferrai’nin teknik ortaklığı, Shell Advance Asya Yetenek Kupası için yarış ve sürücü profillerini görün ve Ducati ekibini takip edin.