Shell V Power

Shell V-Power, Scuderia Ferrari'nin güvendigi, önerdiği ve kullandığı tek yakıt

Cumhuriyetin kurulduğu 1923’ten bugüne Türkiye’nin gelişimine enerji katma misyonuyla çalışan Shell’in 100 yıllık deneyim ile emniyetli ve yüksek performanslı yolculuklar için geliştirdiği Shell V-Power Kurşunsuz, dünya genelindeki her 5 müşterimizden 1’inin tercih ettiği performans yakıtlarından biri haline gelmiş1 ve Scuderia Ferrari, BMW M serisi gibi dünyanın önde gelen otomotiv markaları tarafından güvenilen ve önerilen tek performans yakıtı olmayı sürdürmektedir.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre tümü, araçlarda güvenle kullanılabilir. Farklılaştırılmış akaryakıt ile diğerleri arasında, kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır. Fiyat farkı uygulanan akaryakıt, sadece tüketicinin talebi doğrultusunda ikmal edilebilir.

2017 yılında, Shell’in yakıt markaları arasında Shell V-Power’ın satış hacmi yaklaşık %20 oldu. Daha fazla bilgi için: [https://reports.shell.com/investors-handbook/2017/downstream/in-focus-shell-v-power-bolsters-marketing-earnings-growth.html]

Bu bölümde

Shell V-Power Kurşunsuz

En iyi performans yakıtımız Shell V-Power Kurşunsuz'u keşfedin.

Shell V-Power Diesel

Dizel motorların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilen Shell V-Power Diesel’i keşfedin.

BMW M ve Shell V-Power

BMW sürüş deneyiminin performans ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Motor Sporları

Shell ve Scuderia Ferrai’nin teknik ortaklığı, Shell Advance Asya Yetenek Kupası için yarış ve sürücü profillerini görün ve Ducati ekibini takip edin.