Cumhuriyetimizin 100’üncü yaşını heyecan ve gurur ile kutlarken, Shell’in Türkiye’de faaliyete başlamasının da 100’üncü yılını kutlamaktan onur duyuyoruz.

Bir asırdır ülkemizde yatırımlarımız ve hizmetlerimiz ile enerji değer zincirinin hemen hemen tüm halkalarında faaliyette bulunarak sektörümüzde birçok ilke imza attık.

Ülkemizin ekonomik gelişimine yaptığımız katkının yanı sıra, sosyal ve çevresel ilerleme için de yenilikleri hayata geçiriyoruz. 100 yıldır çocuklar, gençler, kadınlar ve özel gereksinimli bireyler başta olmak üzere toplumun her kesimi için yol güvenliği, toplumsal cinsiyet eşitliği, engelsiz yaşam ve inovasyon alanlarında durmaksızın çalışıyoruz.

Ülkemizdeki kurumsal mirasımızı 100. yılımıza özel bir belgesel hazırlayarak özetledik. Shell'in Türkiye'de 100 yıldır yaptığı yatırımları, kat ettiği kilometre taşlarını, sosyal fayda yarattığımız projelerimizi ve geleceğe yönelik yatırımlarımızı içeren bu değerli belgeseli aşağıdaki butona tıklayarak keyifle izleyebilirsiniz.