Milletçe yasta olduğumuz, yaralarımızı sarmak için tek yürek olarak adeta çırpındığımız bu günlerde, Shell & Turcas olarak tüm imkanlarımızla bu seferberliğe katkıda bulunmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Bu acılı ve zor günlerimizde, bayilerimizden Uşak Özdemir Petrol’de yaşandığı iddia edilerek çekilen ve gerçeği yansıtmayan bir videodan dolayı gündeme gelmiş olmaktan son derece üzgünüz. Bayimiz, yaşadığımız bu hassas dönemde sorumsuzca hareket eden asılsız iddialarda bulunan bu kişilere yönelik hukuki süreci de başlatmıştır.

Uşak İl Emniyeti, Uşak Belediyesi Zabıta Ekipleri ve şirketimiz, bahsi geçen olayı başta kamera kayıtları olmak üzere tüm boyutlarıyla incelemiş ve yapılan incelemede olayın gerçeği yansıtmadığı resmi kurumlarca da tespit edilmiştir.

Ayrıca, şunu da eklemek isteriz ki deprem bölgesindeki akaryakıt istasyonlarının tuvaletlerinin kapalı olması maalesef şehir suyu ikmal hatları ve kanalizasyon hatlarında oluşan hasarlardan dolayıdır. Gerek şirketimiz gerekse akaryakıt sektöründe bulunan binlerce akaryakıt bayisi vatandaşlarımızın ve arama kurturma ekiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması için özveri ile çalışmaktadır.

Konuyla ilgili hassasiyetinizden dolayı teşekkür eder, bu vesileyle deprem felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Ülkemize geçmiş olsun. Türkiye’nin ilerlemesi ve gelişmesi için durmaksızın çalışan bir şirket olarak, yaşadığımız bu zor günlerin üstesinden hep birlikte geleceğimize inanıyoruz. Desteklerimizle halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz, tüm yaralar sarılana kadar da devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
Shell & Turcas Petrol A.Ş.