Jump menu

Main content |  back to top

Daha iyi enerji çözümlerini birlikte üretelim

Shell'in deneyimli profesyonellere ve yeni mezunlara sunacağı çok şey var. İnovasyonun günlük çalışma hayatının bir parçası olduğu bir yerde çalışmak, global bir şirketin ve çok çeşitli projelerin bir parçası olmak bize katılmanın avantajlarından sadece birkaçı. Ayrıca sektör genelinde tanınan nitelikler edinme şansı yakalayacak ve liderliğe doğru ilerleyeceksiniz. Global operasyonlarımız genelindeki faaliyetlerin çok geniş olması sayesinde yetenekleriniz veya hedeflerinize uygun fırsatları sunabiliriz.

Mücadele mi arıyorsunuz?

Shell'de Mevcut İş Alanları

İşimizin çeşitliliği, eğitiminiz ne olursa olsun Shell'de size uygun bir görevin olmasına imkân tanımaktadır. Shell'in organizasyonuna göz atın.

DAHA İLERİYE Mİ GİTMEK İSTİYORSUNUZ?

Zorlu işler ilginizi çekiyor mu?

Çok çeşitli projelerin bir parçası olmaktan yeniliğin ön planda olduğu bir yerde çalışmaya kadar Shell'de bir işin size sunacağı çok şey var.

GLOBAL PERSPEKTİF

Global web sitemizi ziyaret edin

İlerleyişimizi çalışanlarımızın sağladığına inanıyoruz. Dünya çapında cazip görevler vererek deneyimli profesyonellere ve yeni mezunlara kariyerlerini ilerletme fırsatı sunabiliriz. Neden Shell'in sizin için doğru seçim olduğunu öğrenin.