Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

İftar ve Sahur Vakti Yolda Olanlara Shell'den Lezzetli Öneriler

Shell, Ramazan ayı boyunca iftarda ve sahurda yollarda olanlar için birbirinden taze ve lezzetli sandviç seçenekleri sunuyor.
iftar ve sahur vakti yollarda olanlar için shell'den lezzetli öneriler

Shell’e Hoşgeldiniz diyerek misafirlerine güler yüzlü hizmet sunmaya ve yollarda olan herkesin ihtiyaçlarına odaklanan Shell, “Deli2Go” Sandviç Serisindeki 5 çeşit ile Ramazan ayına merhaba diyor. Mozarella peynirli, jambonlu, somonlu, baharat soslu ton balıklı, üç peynirli ve kurutulmuş domates-mozarella peynirli olmak üzere 5 farklı tatta sunduğu sandviç serisi ile misafirlerini Ramazan ayında yeni tatlarla buluşturan Shell, iftar ve sahur vaktinde yollarda olanların yardımına koşuyor.

iftar ve sahur vakti yollarda olanlar için shell'den lezzetli öneriler.jpg

Tüm Shell Select mağazalarında satılan 5 sandviçe ek olarak, toplamda 11 çeşit farklı lezzeti içinde barındıran Deli2go sandviçlerde; taze ve kurutulmuş domates, beyaz peynir, yüksek süt oranı içeren taze kaşar, mozzarella, marul, mısır gibi hem besleyici hem de lezzetli malzemeler yer alıyor. Sandviçlerin farklı sos alternatifleri de bulunuyor.

iftar ve sahur vakti yollarda olanlar için shell'den lezzetli öneriler.jpg

İçerisinde doyurucu yüksek lifli çavdar bulunan ekmeklerden yapılan Deli2Go sandviçler tazeliğini uzun süre koruyor.Shell, 5 gün raf ömrüne sahip ve kendi özel karton ambalajlarında satılan Deli2Go sandviçleri, yollarda olan herkes ile lezzetli bir ara öğün seçeneği olarak buluşturuyor.

Sayfa Araçları