• www.instagram.com/shellturkiye internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “Herkesin bir yol hikayesi vardır.” isimli kampanya Shell&Turcas Petrol A.Ş. (Shell) tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 17.10.2018 tarih ve 40453693-255.05.02-E.10392 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
 • Kampanya katılımları, (01.11.2018) saat (00.01)’de başlayıp, (30.11.2018) saat (23:59)’da sona erecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Shell’in “Shell Smart Puan i” yarışması için Shell’e ait www.instagram.com/shellturkiye ücretsiz sayfasında yayınlanacak olan görselin altına “Herkesin bir yol hikayesi vardır” sende yolculuğunun hikayesini fotoğrafla anlat konseptiyle yaptıkları yolculuklara ait çektikleri bir yolculuk fotoğrafını #DahaiyiBirYolculuğa hashtag’i ile paylaşanlar (fotoğrafta insan figürü olmamalıdır.) ya da paylaşılan postun altına yorum yazarak yarışmaya katılacaklardır. Kazanan kişiler 05.12.2018 tarihinde paylaştıkları içeriğin altına yorum yazılarak ve Shell Turkiye resmi Instagram sayfasından da story ile duyurulacaktır. Kazanan kişinin ad ve soy ad bilgileri ile mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Daha sonrasında bu kişilere hediyesini nasıl alabileceklerine dair detaylı bilgi paylaşılacaktır.
 • Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Kampanya sonunda yapılacak jüri değerlendirmesi sonucu 50 kişiye 100 TL değerinde yakıt puan bulunan Shell Smart Card ikramiyesi verilecektir.
 • Yarışmayı kazanan kişilerin Shell ClubSmart kart üyeliğinin olması gerekmektedir. Kazanan kullanıcıların belirteceği kart numarasına ilgili puanların yüklemesi yapılacaktır.
 • Kartlardeki Smart puanların harcanması için kartların kayıt edilmesi gerekmektedir.
 • Shell ClubSmart’ı en yakın Shell istasyonundan edinebilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Jüri değerlendirmesi 05.12.2018 tarihinde yapılacaktır.
 • Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan yarışma sonrası belirlenen ödülü kazanan kullanıcılar www.instagram.com/shellturkiye adresinde, (05.12.2018) tarihinde duyurulacaktır.
 • Shell katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., The Shell Company of Turkey , Shell Enerji A.Ş. ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Shell kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 • Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Shell hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Shell hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Shell’e aittir.
 • Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shell sorumlu değildir.
 • Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Bu kampanya Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.10.2018 tarihli ve 40453693-255.05.02.E.10392 sayılı yazısı ile Milli Piyango İdaresi izni kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Paylaşımlar; yaratıcılık ve renk-ışık durumu kriterlerine kriterine göre Shell özel jürisi tarafından 05.12.2018 tarihinde değerlendirilecek ve 50 kişiye 100 TL değerinde Smart puan hedie edilecektir. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Daha Sürücüler

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin