Kampanya 15 Haziran – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için ZUBİZU Shell kampanyasına katılım sağlanması gerekmekte ve Shell’den Visa kartlarıyla mobil ödeme yöntemi kullanılarak akaryakıt veya otogaz alınması gerekmektedir. Kampanyadan kazanılacak Shell Smart Puan’lar ay bitimini takip eden on gün içerisinde yakıt alımı yapılan Shell ClubSmart karta tanımlanacaktır.

Her katılımcı, kampanyadan her ay en fazla 2 kez yararlanabilir ve aylık en fazla 30 TL değerinde Smart Puan kazanabilir. Kazanılan Smart Puan’ların, tanımlama yapılan tarihten sonra 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Süresinde kullanılmayan puanlar, süre bitiminde silinecektir. Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.

Sadece kaydedilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden hediye puan kullanılabilir. Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.

Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz.

Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanıcıları ve 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen kullanıcılar kampanyadan faydalanamaz.

ZUBİZU ve Shell, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyanın geçerli olduğu istasyon listesi için tıklayınız.

Daha Sürücüler

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!