Shell Türkiye Instagram hesabımızı takip edenler kazanıyor!

Bir yılı daha geride bırakırken 2021’e Shell’deki anılarımızla veda ediyoruz.

Şimdi hikayelerimize tıklayın ve “Sen de Ekle” özelliği ile paylaştığımız hikayeye tıklayarak siz de 2021’de Shell’de çektiğiniz bir fotoğrafı bizimle paylaşın.

Yarışma sonunda seçilen 100 kişiden biri olursanız 150 TL değerinde yakıt puan kazanma şansı yakalayın.

Katılımının geçerli sayılması için paylaştığın fotoğrafta kendi yüzün ya da başka bir kişinin bulunmadığından emin olun. Ayrıca Instagram hesabımızı takip edip etmediğinizi de mutlaka kontrol edin.

Katılım için son tarih 21 Aralık!

Sen de ekle sen de yakıt kazan Instagram yarışması kazananlar listesi için tıklayınız

#Hepİleride

Kampanya Detayları ve Katılım Koşulları

 • www.instagram.com/shellturkiye sayfası üzerinden gerçekleştirilecek kampanya Shell&Turcas Petrol A.Ş. (Shell) tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 07.12.2021 tarih ve E-40453693-255.05.02-12966 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak, @shellturkiye hesabını takip edip, Instagram’ın “Sen de Ekle” özelliğini kullanarak @shellturkiye’yi etiketleyerek “2021’de Shell’de çekilmiş en güzel fotoğrafı”(insan figürü içermeyen) Instagram hikayede paylaşanlar çekilişe katılacaklardır.
 • Çekiliş 22.12.2021 tarihinde gerçekleştirilecek ve 100 kişi 150 TL değerinde Shell yakıt çeki (Yakıt çekleri, 31.01.2022 tarihine kadar Shell İstasyonlarında yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır. Nakde çevrilemez, talihli dışında kullanılamaz.) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Çekiliş sonuçları 24.12.2021 tarihinde @shellturkiye hesabında yayınlanacaktır
 • Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanan kişilerin ad ve soyad bilgilerini DM (Direct Message) yoluyla Shell Türkiye Instagram hesabına göndermeleri gerekmektedir. Daha sonrasında bu kişilere hediyesini nasıl alabileceklerine dair detaylı bilgi paylaşılacaktır.
 • Katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Shell Türkiye Instagram (@shellturkiye) sayfasını takip etmeyen kullanıcılara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Shell katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., The Shell Company of Turkey, Shell Enerji A.Ş., Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmeyecektir.
 • Shell kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan ödüller başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 • Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Shell hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Shell hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Shell’e aittir.
 • Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shell sorumlu değildir.
 • Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Daha Sürücüler

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin