Rezervasyonlarında kullanacağınız %10 indirim kuponunu almak için Shell Mobil Uygulamasındaki Tekliflerim sekmesinden Hotels.com kampanyasını seçerek "Kampanyaya Katıl" a tıklayınız.

Shell Mobil Uygulaması indirim kuponuyla Hotels.com’dan 1 Nisan - 31 Aralık 2018 tarih aralığı için yapacağınız rezervasyon %10 indirimli. Fırsattan yararlanmak için son rezervasyon tarihi 31 Aralık 2018. 

En İyi Fiyat Garantisi programına katılan bir oteldeki 1 ve 28 gece arasındaki konaklamanızda rezervasyon bedeli üzerinden %10 indirim kazanmak için bu kuponu kullanın.

Rezervasyonu yaparken konaklama bedelini ödemeniz gereklidir. Bu indirim sadece rezervasyondaki ilk oda için geçerlidir. Bu rezervasyondaki diğer odalar için rezervasyon bedelinin tamamını ödemeniz gereklidir. Bu indirim vergiler, masraflar veya ekstralar için kullanılamaz.

Bu kuponu kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye'de ikamet etmeniz gereklidir. Bu kupon sadece, 01/04/2018 ve 31/12/2018 arasında tamamlanacak bir konaklama için Türkçe Hotels.com sitesinde, 01/04/2018 00.01 MT ve 31/12/2018 23.59 MT tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için kullanılabilir. Rezervasyonlar boş oda olup olmamasına ve otelin hüküm ve koşullarına bağlıdır.


Bu kuponun kullanılamayacağı haller:

  1. Paket rezervasyonlar, örneğin, otel + uçak
  2. Grup Seyahat Hizmetleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar
  3. Ödemesi otelde yapılan rezervasyonlar
  4. Ödemesi döviz olarak yapılan rezervasyonlar
  5. Programa katılmayan otellerdeki rezervasyonlar
  6. Bu kupon alınmadan önce yapılan rezervasyonlar


Programa katılmayan otellerin listesini adresinde görebilirsiniz. Katılan oteller herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Bu kuponu en çok beş rezervasyon için kullanabilirsiniz. Kupon her rezervasyonda tam olarak kullanılmalıdır. Bu beş rezervasyondan sonra, bir veya daha fazla rezervasyonu iptal etseniz bile bu kuponu tekrar kullanamazsınız.

Bu kupon sadece, müşteriler tarafından kupon kodu kullanılarak yapılan ilk 5000 rezervasyon için geçerlidir. Rezervasyonu tamamlamadan önce kodun hâlâ geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz gereklidir. Her rezervasyon için bir kupon sınırlaması vardır.
Bu kupon Hotels.com'daki indirimli fiyatlarla birleştirilebilir. Bununla birlikte, üçüncü şahıslarca sunulmuş olsun olmasın, Hotels.com'daki diğer promosyonlarla birlikte kullanılamaz.

Bu kuponu kullanırsanız, Hotels.com™ Rewards gecesi toplayamaz veya kullanamazsınız.
Bu kupon, ilave misafir, telefon aramaları, iptal ücretleri, otopark veya diğer masraflar dâhil olmak ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, vergiler, ücretler veya masraflar için kullanılamaz. Bu ücretleri rezervasyon sırasında veya doğrudan otelde ödemeniz gereklidir.
Bu kupon paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz.

Kanunen yasak olan hallerde bu kupon geçersizdir. Kupon amacına uygun olmayan şekillerde kullanılamaz. Aksi şekilde hareket edilmesi dolandırıcılık sayılacaktır. Bu teklifi herhangi bir zamanda değiştirme veya geri çekme hakkımızı saklı tutmaktayız. Ayrıca bu kupon kullanılarak yapılan spekülatif, sahte veya hileli rezervasyonları veya yine kupon kullanılarak ve talep beklentisiyle yapılan rezervasyonları iptal etme hakkımızı da saklı tutmaktayız.

Olağan rezervasyon hükümleri ve koşulları geçerlidir. Tüm rezervasyonlar müsaitlik durumuna bağlıdır.

Bu teklifin promosyonu Hotels.com tarafından yapılmaktadır.

Shell’den Avantajlı Kampanyalar'da daha fazlasi

Shell ClubSmart

Shell ClubSmart dünyasına katılın, yola kazançlı çıkın! Yakıt alımlarınızda Smart Puan biriktirip, puanlarınızı bedava yakıt olarak kullanın!

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin