Kampanya Kuralları

a) Kampanya 09 Nisan – 09 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

b) Kampanya kapsamında, Groseri mağazalarından Groseri kart kullanılarak tek seferde KDV dahil 150 TL ve üzerinde alışveriş yapan Shell ClubSmart kart sahiplerine işbu sözleşmede belirtilen şartlarda SMS ve Mobil Uygulama üzerinden yapılacak olan katılımlarda KDV dahil 10 TL değerinde hediye Smart Puanın yüklenecektir.

c) Kampanya kapsamında 10 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi, kısa mesaj ile yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden numarası gönderilen Shell ClubSmart karta 1.000 hediye Smart puan yüklenecektir. 

d) Kampanya sadece Groseri mağazalarından Groseri kart kullanılarak gerçekleşen alımlarda geçerlidir.

e) Groseri Mağazaları’ndan tek seferde KDV dahil 150 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için alışveriş sonrasında cep telefonlarından “GROSERİ” yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Groseri tarafından alışveriş sonrasında kendilerine kasa fişi ile iletilen kampanya kodunu tüm operatörler için 2313’e kısa mesaj göndermesi yada Shell Mobil Uygulamasındaki "Haberler ve Ürünler" başlığına tıklayıp "Groseri " kampanya sayfasına girerek, o sayfadaki kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart Kart numaralarını ve kampanya katılım şifresi girilmelidir.

f) Shell ClubSmart kartınız yoksa program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilir,SMART yazıp2313’e SMS atarak üyeliğinizi yaratabilir ya da https://clubsmart.turkiyeshell.com/ adresinden de üyelik yaratabilirsiniz.

g) Kampanya katılabilmek için son kısa mesaj gönderim günü 09 Mayıs 2021’dir. Örnek: GROSERİ 70044101904997504 (Shell ClubSmart kart numarası) DSQTYF3F3 (kampanya kodu)

h) Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. ClubSmart Kartınızı Shell mobil uygulamasından yada www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz.

i) Alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişleri dikkate alınmayacaktır.

j) Smart Puanlar, en az 1 TL tutarındaki akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

k) Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.

l) Shell ClubSmart Kart numarası, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnızca bir kez faydalanılabilir

m) Hediye Smart puanlar 11 Mayıs günü yüklenecek olup, son kullanım tarihi 6 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 7 Haziran 2021 tarihinde silinecektir.

n) Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.

o) Kampanyaya tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.

p) Kampanyaya Shell Ticari Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.

q) Kampanyaya katılım sınırlı sayıdır, başka bir kampanya ile birleştirilemez ve sadece 18 yaşından büyükler katılabilir

r) Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.

s) Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 150 TL’nin altına düşmesi durumunda Groseri Shell’i bilgilendirecek olup, ilgili alışverişten kazanılan Smart puanların kullanılması durumunda sorumluluk Shell’e ait olacak ve Groseri’den herhangi bir talepte bulunmayacaktır.

t) Shell, Kampanyaya katılmaya hak kazanmış Müşterilerin Shell ClubSmart kartına hediye Smart Puan’ların yüklenememesi durumunda, ilgili puanların Müşteriler tarafından kullanılabilmesi için destek olacaktır.

u) Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell’e ve Groseri’ye aittir.

Müşteriler kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.groseri.com, Groseri Müşteri Hattı ve www.shell.com.tr’den ulaşabilecektir.