Shell’den Avantajlı Kampanyalar!

Shell Mobil Uygulama Kullanıcılarına Sigortam.net’te Geçerli Özel İndirim!

01 Ağustos – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Shell Mobil Uygulama kullanıcılarına Sigortam.net'te geçerli özel indirim!

Shell’de 60 TL’ye Varan Yapı KredI Shell Puan HedIye

Yapı Kredi Worldcard’la 1 Temmuz - 15 Ağustos 2022 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 200 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişine, 60 TL'ye varan Yapı Kredi Shell Puan hediye!

Shell’den 1.000 Kişiye 2.000 TL, Toplamda 2 Milyon TL Değerinde Yakıt Hediye!

1 Haziran - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında kayıtlı Shell ClubSmart üyeleri tek seferde 150 TL ve katları tutarında akaryakıt veya otogaz alımlarında, kampanya dönemi boyunca 1 kere kampanyaya katılım onayı vererek, her 150 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanıyor! Daha çok alım, daha çok şans… Kampanya koşulları için tıklayınız.

Shell’de Garanti Bonusflaş’la 60 TL’ye varan bonus!

16 Mayıs - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Bonus üyesi SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, 60 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı!

Shell ClubSmart ile deli2go Lezzetlerinde Benzersiz Avantaj!

Shell ClubSmart Artısı Bol Alışverişlerle hem yakıtta, hem markette kazanın! Ankara’daki seçili Shell Select Marketler’de yapacağınız deli2go ürünlerinde ve Kahve Dünyası kahvelerinde anında 20% indirim kazanın.

Sigortam.net üyeleri Shell’de çok avantajli!

Sigortam.net üyeleri Kasko’da 150 TL, Trafik sigortasında 75 TL değerinde Smart Puan kazanıyor!

Miles&Smiles üyeleri Shell’de çok avantajlı

ClubSmart ve Miles&Smiles kartınızı eşleştirin, millerinizi Smart Puan’a dönüştürün!

Shell’de 50 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

Yapı Kredi Worldcard’la 16 Şubat - 31 Mart 2022 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişine, 50 TL'ye varan Yapı Kredi Shell Puan hediye!

Shell ClubSmart Artısı Bol Alışverişlerle hem yakıtta, hem markette kazanın!

Shell ClubSmart ile Select marketlerden farklı günlerde 20 TL üzerinde 5 kez alışverişinize 10 TL değerinde market puan hediye! 

Shell ve Denizbank’tan Çiftçilerimize 6 Ay Vade Kampanyası

Shell ve Denizbank’tan çiftçileri desteklemek amacıyla 1 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında Denizbank Üretici Kart ile yapılan akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı.

Kampanyalarımız Hakkında Uyarı

Son günlerde markamızı kullanarak WhatsApp uygulaması üzerinden gönderimi yapılan ve şirketimize ait olduğu iddia edilen “Shell 130. Yıl Kutlaması!” başlığıyla bir sahte kampanya düzenlendiği tespit edilmiştir.

WestPark Outlet’te Shell’den yakıt kazanma fırsatı

Westpark Outlet’ten yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlere Shell’den 30 TL değerinde yakıt hediye!

Sen De Ekle Sen De YAKIT Kazan Instagram YARIŞMASI, 21 ARALIK’a Kadar

Instagram da “Sen de Ekle” özelliği ile paylaştığımız hikayeye tıklayarak Shell’de çektiğiniz bir fotoğrafı (insan figürü içermeyen)bizimle paylaşın. Seçilen 100 kişiden biri olursanız 150 TL değerinde yakıt puan kazanma şansı yakalayın.

Türk Telekom PRIME’lılara Shell’den 30 TL yakıt hediye

Türk Telekom Prime üyeleri tek seferde 200 TL ve üzeri yakıt alımlarında kullanabilecekleri 30 TL değerinde Smart puan kazanıyor ! 

Shell’den Visa Kredi Kartlarına Özel Toplam 20 TL Hediye Yakıt

Visa kredi kartları ile Shell’den tek seferde mobil ödeme ile yapacağınız 200 TL'lik yakıt alımına 20 TL değerinde hediye yakıt! Visa kredi kartınızı hemen ZUBİZU'ya tanımlayın, Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden yapacağınız 200 TL'lik yakıt alımına 20 TL değerinde hediye yakıt kazanın!

Axess’le Kilometreler Shell’de 40 TL chip-paraya dönüşüyor!

Kampanyaya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”, farklı günlerde ve tek seferde yapacağın 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ve otogaz alışverişinde 40 TL chip-para kazan. Kampanyaya SMS ile katılmak için “SHELL” yaz, 4566’ya gönder, 30 TL chip-para kazan.

Shell ve Vakıfbank’tan Çiftçilerimize Destek

Shell ve Vakıfbank’tan çiftçileri destekleme adına, çiftçilerimizin Vakıfbank TarımKart ile anlaşmalı Shell istasyonlarından yapacağı yakıt alımlarında 5 ay vade 0 faiz imkanı sunuyor.

Shell Hep İleride, Yapı Kredi Shell Puanlar Yeniden Cepte

16 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, Yapı Kredi Worldcard’ınızla, seçili Shell istasyonlarında yapacağınız 125 TL ve üstü akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde, 50 TL’ye varan Worldpuan sizleri bekliyor.

Shell Mobil Uygulaması Kazandırıyor

Shell Mobil Uygulaması Kullanıcılarına özel kampanyaya katılın ve yakıt alımlarınızdan 10 kat SmartPuan kazanın.

Shell ve Denizbank’tan Çiftçilerimize Vade Kampanyası

Shell ve Denizbank’tan çiftçileri desteklemek amacıyla 1 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında Denizbank Üretici Kart ile yapılan akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı.

Shell’de 50 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

01 Temmuz – 15 Ağustos 2021 tarihleri arasında, Yapı Kredi Worldcard’ınızla, seçili Shell istasyonlarında yapacağınız 125 TL ve üstü akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde, 50 TL’ye varan Worldpuan sizleri bekliyor.

Shell - Zubizu üyelerine 31 Temmuz’a kadar bayram!

ZUBİZU üyeleri, 31 Temmuz’a kadar tek seferde iki kez 250 TL ve üzeri yakıt alımlarında 80 TL’ye varan Smart Puan kazanıyor

Shell ClubSmart’a digitalden üye olanlar avantaj taşıyor!

Sektörün ilk sadakat programı olan Shell ClubSmart’a digital kanallarımızdan da kolayca üye olabilirsiniz.

Gençlerimiz Hep İleride Instagram Yarışması

Telif geliri Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanan imzalı 500 Engin Akyürek Sessizlik kitabından birini çekilişle kazanma şansını yakalayın!

Shell’de Garanti Bonusflaş’a Özel 40 TL değerinde Bonus!

Bonus üyesi SHELL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bizim Hikayemiz Enerjimiz Yarışması

21 Nisan - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel yarışmamızda tüm geliri @tocevonline’a bağışlanan @puduhepavekizkardesleri’nin hikaye kitabını kazanacak 200 kişiden biri olabilirsiniz.

Groseri’den alışverişinize shell’den yakıt hediye

9 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında, GROSERİ marketlerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Shell’den 10 TL değerinde Smart Puan kazanıyor!

Axess Shell’de Kazandırır!

1 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, Axess Mobil’den kampanyaya katılarak 40 TL chip-para, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Gittigidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri Shell’de çok avantajlı

Gittigidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine Shell’den 10 TL değerinde Smart Puan hediye ! Üstelik sene sonuna kadar yapacakları Shell V-Power alımlarında 5 kat Smart Puan kazanıyolar!

Shell'den Vısa Kartlarına Özel Toplam 30 TL hedıye yakıt

Visa kartınızı hemen ZUBİZU'ya tanımlayın, Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden yapacağınız her 150 TL'lik yakıt alımına 15 TL değerinde hediye yakıt kazanın!

Çekiliş Kampanyamızın Altıncı Dönem Kazananları Belli Oldu!

Shell Çekiliş kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nden Garanti Ticari Kart sahiplerine avantajlı fırsatlar!

18 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne (Shell TTS) dahil olan ve Shell TTS ödemelerini kredi kartlarıyla yapan Garanti Ticari Kart müşterilerine Shell Filo Çözümleri’nden avantajlı fırsatlar!

Shell’de 40 TL MaxiPuan Fırsatı!

1 Ocak - 15 Şubat 2021 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan!

Öne çıkan içerik

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.