95 oktanlı, kurşunsuz benzin benzinli araçlar için kullanılan yakıt türüdür. Dynaflex formulü ile Shell FuelSave ismini alarak istasyonlarımızda misafirlerimize sunulur.

Shell FuelSave Kurşunsuz 95’in faydaları nelerdir?

  • Tüm benzinli araçlar için uygundur.
  • Önceki formülasyona kıyasla %20'ye kadar daha fazla sürtünme azaltıcı moleküller içerir*
  • Sürtünme ve tortu gibi verimlilik engelleyici ajanlarına karşı korumaya yardımcı olan bir kalkan sağlar.**
  • Shell FuelSave Kurşunsuz yakıtlar, motorunuzun kritik parçalarında anında koruyucu bir katman oluşturarak motorun sorunsuz ve verimli çalışmasına yardımcı olur*** Siz de Shell FuelSave Kurşunsuz 95’i deneyin, Verimliliğin ve Shell Kalitesinin tadını çıkarın.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

* Yasal Uyarı: "Önceki Shell FuelSave formüllerine kıyasla. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar araç tipine, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına bağlı olarak değişebilir. Hiçbir garanti verilmez. Daha fazla bilgi için shell.com.tr adresine başvurun"

** Yasal Uyarı: "Emme valfleri ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerini motor performans kaybına neden olan tortu oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. "Gerçek etki ve faydalar araç tipine, aracın koşullarına ve sürüş tarzına bağlı olarak değişebilir. Hiçbir garanti verilmez. Daha fazla bilgi için shell.com.tr adresine başvurunuz"

 *** Yasal uyarı: “Gerçek etkisi ve faydaları, aracın türüne, aracın koşullarına ve sürüş tarzına bağlı olarak değişebilir. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Hiçbir garanti verilmez. Daha fazla bilgi için shell.com.tr adresine başvurunuz"

Sürücülerde Daha Fazlası

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell FuelSave Diesel

Siz de aracınız ve bütçeniz için iyi bir seçim yapın, Shell FuelSave ile yola çıkın!